Ганцю в кєдах• сегодня в 09:39
Где одеваются ваши подростки?
Где покупаете детям 12 лет одежду, кроме зары? вроде уже и из детского выросла ( в плане моделей) и до взрослого не доросла в размерах.
И.О. человека• сегодня в 09:41
от рынка до магазинов типа кроп, хаус, синсей, Нью Йоркеры всякие и т.д
Поторописька• сегодня в 09:42
Девочка 14 лет, но высокая 170 и в 12 была уже ок 160, поэтому уже давно покупаю все из взрослого отделе , Зара, бершка и ТД
Кукусики• сегодня в 09:42
Ещё юникло, Хилфигер и геп. Но уже рост 168, поэтому в детском отделе больше не купишь (
Файна цьоця• сегодня в 09:43
Та сама проблема. Майже 12 років, а зріст 142. Вже хоче щось більш доросле, особливо тому що інші дівчатка десь 150-155 см і вже купують з жіночих відділів. Знаю що ходять до Goldi, NewYorker, Crop.
Ганцю в кєдах
• сегодня в 09:49
Ответ дляКукусики
Геп из США заказываете?
ОдинРазНадетое• сегодня в 09:51
Хауз і кроп. Не знаю, на що дивитися в тій зарі, одне ганчір´я
Мне без сахара• сегодня в 09:54
90% gropp. Еще немного из других разных и китайских сайтов стиль 2YK.
Зара ей не нравится. Обувь нью роки.
Ганцю в кєдах
• сегодня в 09:53
Ответ дляФайна цьоця
142 теж пройшли, там майже весь гардероб був з зари. Але вже велика. Всі навкруги зару носять. Дуже часто в дівчат однаковий одяг. Було таке, що в трьох і таборі були однакові футболки 😅 але найвеселішу в цьому віці взуття. В доньки бус 34-35. Дитячі моделі вже не купиш, а в дорослих таких розмірів немає
Ганцю в кєдах
• сегодня в 09:53
Ответ дляПишу з калідору
В подростковых отделах
А в каких магазинах?
Швендяю містами• сегодня в 09:54
Что-то cropp, что-то резервд, что-то сама шью - у меня высокий хлоп, штаны найти сложно
Як ухурделю• сегодня в 09:54
В 12 років донька мала росте 175. Це були дорослі магазини в розмірі хс.
Несемо світло разом• сегодня в 09:55
Беріть в дорослому відділі маленькі розміри. Що любить дитина? Те і дивіться. Розміри xs, s, навіть більші, цілком підходять для дітей, підлітків.
Пишу з калідору• сегодня в 09:58
Ответ дляГанцю в кєдах
А в каких магазинах?
В тех, которые Вам указали выше. Плюс синсей. В любой магазин зайдите, спросите о подростковом отделе.
Пишу з калідору• сегодня в 09:58
Ответ дляНесемо світло разом
И это тоже, да.
Як ухурделю• сегодня в 09:58
Ответ дляГанцю в кєдах
У мене 35 розмір. Я доросла. Взуття купую в дорослих магазинах. Але частіше в стоках. Бо там брендове круте взуття за дуже дешево в 35-36 розмірі.
Налогообложу• сегодня в 10:01
З українських ніжно любить Goldi, їх xs цілком підходить для худенького підлітка. Трохи раніше подобалось бюджетне Вайкікі. Ну і Зара де ж без неї)
Несемо світло разом• сегодня в 10:03
Ответ дляГанцю в кєдах
А в каких магазинах?
Можете дивитися H&M, C&A, трапляються гарні речі, якраз плюс/мінус на сезон; якщо вмієте, то замовляєте самі, якщо ні - то через посередника або готове, навіть тут дівчата пропонують свої послуги перевізника. Також непогані речі в Next (в них є доставка в Україну, через сайт можна напряму замовити). З наших сайтів по спортивному гарному одягу є Марафон та Естафета, там, особливо під час знижок можна впіймати маленькі розміри S, XS з гарною знижкою, є доставка новою поштою. Особисто я люблю ці сайти. В жіночому відділі, та й в чоловічому можна покапатися гарненько та щось знайти. Там більше спортивний одяг, хоча і не тільки.
Укр_жіночка• сегодня в 10:04
Вчора якраз ходили.
Дві речі 4000)) але вона часто хоче одяг
Тому купую те, що подобається
Ще convers кеди їдуть
Тому купую те, що подобається
Ще convers кеди їдуть
Трактор Віка• сегодня в 10:12
Зара, бершка, страдивариус, ньюйоркер, вайкики, что-то в детском отделе, что-то во взрослом, 16 лет, но не высокая и худенькая.
Последний вагон• сегодня в 10:16
Ответ дляОбнимашкина
Сэконд
Аналогично. Не парюсь, так как это всего лишь тряпки. И сама там одеваюсь. И качество не сравнить, и не носишь одинаковое со многими. Запах давно научилась убирать.
Байрактарна• сегодня в 10:17
Ответ дляПишу з калідору
Не має таких відділів
.
Пишу з калідору• сегодня в 10:18
Ответ дляБайрактарна
Не має таких відділів
.
В Синсей точно есть. И в других магазинах всегда можно найти на рост 152 и выше.
Подростковый считается рост от 152 см.
Байрактарна• сегодня в 10:19
Ответ дляПишу з калідору
Подростковый считается рост от 152 см.
Це завжди разом з дитячим