Ганцю в кєдах• сегодня в 09:39

Где одеваются ваши подростки?

Где покупаете детям 12 лет одежду, кроме зары? вроде уже и из детского выросла ( в плане моделей) и до взрослого не доросла в размерах.
И.О. человека• сегодня в 09:41
от рынка до магазинов типа кроп, хаус, синсей, Нью Йоркеры всякие и т.д
Поторописька• сегодня в 09:42
Девочка 14 лет, но высокая 170 и в 12 была уже ок 160, поэтому уже давно покупаю все из взрослого отделе , Зара, бершка и ТД
Заздрість то погано• сегодня в 09:42
Ctaff, Massimo Dutti, Zara, Pull bear
Кукусики• сегодня в 09:42
Ещё юникло, Хилфигер и геп. Но уже рост 168, поэтому в детском отделе больше не купишь (
Файна цьоця• сегодня в 09:43
Та сама проблема. Майже 12 років, а зріст 142. Вже хоче щось більш доросле, особливо тому що інші дівчатка десь 150-155 см і вже купують з жіночих відділів. Знаю що ходять до Goldi, NewYorker, Crop.
Пишу з калідору• сегодня в 09:43
В подростковых отделах
автор Ганцю в кєдах • сегодня в 09:49
Ответ дляКукусики
Геп из США заказываете?
Кукусики• сегодня в 09:50
Ответ дляГанцю в кєдах
Геп из США заказываете?
Да
ОдинРазНадетое• сегодня в 09:51
Хауз і кроп. Не знаю, на що дивитися в тій зарі, одне ганчір´я
Мне без сахара• сегодня в 09:54
90% gropp. Еще немного из других разных и китайских сайтов стиль 2YK.
Зара ей не нравится. Обувь нью роки.
автор Ганцю в кєдах • сегодня в 09:53
Ответ дляФайна цьоця
142 теж пройшли, там майже весь гардероб був з зари. Але вже велика. Всі навкруги зару носять. Дуже часто в дівчат однаковий одяг. Було таке, що в трьох і таборі були однакові футболки 😅 але найвеселішу в цьому віці взуття. В доньки бус 34-35. Дитячі моделі вже не купиш, а в дорослих таких розмірів немає
автор Ганцю в кєдах • сегодня в 09:53
Ответ дляПишу з калідору
В подростковых отделах
А в каких магазинах?
Швендяю містами• сегодня в 09:54
Что-то cropp, что-то резервд, что-то сама шью - у меня высокий хлоп, штаны найти сложно
Як ухурделю• сегодня в 09:54
В 12 років донька мала росте 175. Це були дорослі магазини в розмірі хс.
Несемо світло разом• сегодня в 09:55
Беріть в дорослому відділі маленькі розміри. Що любить дитина? Те і дивіться. Розміри xs, s, навіть більші, цілком підходять для дітей, підлітків.
Пишу з калідору• сегодня в 09:58
Ответ дляГанцю в кєдах
А в каких магазинах?
В тех, которые Вам указали выше. Плюс синсей. В любой магазин зайдите, спросите о подростковом отделе.
Пишу з калідору• сегодня в 09:58
Ответ дляНесемо світло разом
И это тоже, да.
Як ухурделю• сегодня в 09:58
Ответ дляГанцю в кєдах
У мене 35 розмір. Я доросла. Взуття купую в дорослих магазинах. Але частіше в стоках. Бо там брендове круте взуття за дуже дешево в 35-36 розмірі.
Налогообложу• сегодня в 10:01
З українських ніжно любить Goldi, їх xs цілком підходить для худенького підлітка. Трохи раніше подобалось бюджетне Вайкікі. Ну і Зара де ж без неї)
Несемо світло разом• сегодня в 10:03
Ответ дляГанцю в кєдах
А в каких магазинах?
Можете дивитися H&M, C&A, трапляються гарні речі, якраз плюс/мінус на сезон; якщо вмієте, то замовляєте самі, якщо ні - то через посередника або готове, навіть тут дівчата пропонують свої послуги перевізника. Також непогані речі в Next (в них є доставка в Україну, через сайт можна напряму замовити). З наших сайтів по спортивному гарному одягу є Марафон та Естафета, там, особливо під час знижок можна впіймати маленькі розміри S, XS з гарною знижкою, є доставка новою поштою. Особисто я люблю ці сайти. В жіночому відділі, та й в чоловічому можна покапатися гарненько та щось знайти. Там більше спортивний одяг, хоча і не тільки.
Укр_жіночка• сегодня в 10:04
Вчора якраз ходили.
Дві речі 4000)) але вона часто хоче одяг
Тому купую те, що подобається
Ще convers кеди їдуть
Укр_жіночка• сегодня в 10:06
І джинси, Туреччина
Обнимашкина• сегодня в 10:12
Сэконд
Трактор Віка• сегодня в 10:12
Зара, бершка, страдивариус, ньюйоркер, вайкики, что-то в детском отделе, что-то во взрослом, 16 лет, но не высокая и худенькая.
Некомильфо• сегодня в 10:14
Бершка, зара
Последний вагон• сегодня в 10:16
Ответ дляОбнимашкина
Сэконд
Аналогично. Не парюсь, так как это всего лишь тряпки. И сама там одеваюсь. И качество не сравнить, и не носишь одинаковое со многими. Запах давно научилась убирать.
Байрактарна• сегодня в 10:17
Ответ дляПишу з калідору
Не має таких відділів .
Пишу з калідору• сегодня в 10:18
Ответ дляБайрактарна
Не має таких відділів .
В Синсей точно есть. И в других магазинах всегда можно найти на рост 152 и выше.
Подростковый считается рост от 152 см.
Байрактарна• сегодня в 10:19
Йдіть бершку, хм, хаус, кроп самі маленькі розміри підійдуть
Байрактарна• сегодня в 10:19
Ответ дляПишу з калідору
Подростковый считается рост от 152 см.
Це завжди разом з дитячим