мадамГрицацуева• 16 марта в 09:29

Поговоріть зі мною. Син 8 клас, не хоче ходити в школу.

Все було добре до середини 8 класу, прийшли 2 нових хлопці в клас, спочатку дружили з моїм. Потім мій лежав в лікарні, коли прийшов то вони його побили, і почався з їх сторони булінг, тепер весь клас проти мого сина. Почали в класі ображати, кидатися чимось серед уроку.
Він на перерві боїться пересуватися коридором, щоб його не зачіпали.
Заяви писали в поліцію, в школу, толку нуль. Такі діти, вигнати зі школи їх не мають права.
Тепер мій син відмовляється ходити в школу, кожен ранок плаче, вмовляє лишити вдома, бо там йому погано і він їх боїться. До психолога також не хоче.
Навіть надвір боїться вийти, бо школа поруч.

Ходила в інші школи, місць немає всюди говорять. Прийдіть літом, можливо хтось піде зі школи.
Просить перевести його на дистанційне (але ж він і вчиться погано) але зараз обіцяє вчитися на дистанційному.
Я вже сама плачу, бо не знаю що з ним робити.
Цілий день ця проблема в голові.

Порадьте будь ласка, щоб ви робили на моєму місці.
Всім гарного дня 💙💛
Зробіть вибір:
вже голосів: 152
На дистанційне
Шукати школу(навіть далеко)
Не знаю,важка ситуація
Ацетилсалициловая кислота• 16 марта в 09:30
Ищите другую школу. Что значит, нет мест?! Если вы действительно и в полицию обращались по поводу буллинга, то идите прямиком в департамент освиты и пусть они ищут вам место в другой школе.
автор мадамГрицацуева • 16 марта в 09:31
Прошу його піти зі мною в школу, поговорити з класним керівником, директором. Відмовляється, говорить що боїться навіть підходити до школи і що вчителі всеодно його не зрозуміють.
Так точно!• 16 марта в 09:32
жЫрно
черная мамба• 16 марта в 09:32
Привести полицию в школу для начала.
Ворожу на каві• 16 марта в 09:32
Мамо року просто.
Ацетилсалициловая кислота• 16 марта в 09:32
Ответ длямадамГрицацуева
А что произошло между ним и этими мальчиками, он вам рассказывал? Прям так панически боится их?
Allemagne• 16 марта в 09:33
Здесь бы, конечно, и вторую сторону послушать.
автор мадамГрицацуева • 16 марта в 09:34
Ответ длячерная мамба
Привести полицию в школу для начала.
Були, провели з ним бесіду. Мама одного з них працює в суді. Він на весь клас так і сказав: проблем в мене в школі не буде, щоб я не робив. Бо всі бояться мою маму.
Робить що хоче, грубить вчителям.
Барабасиха• 16 марта в 09:34
Если вы не можете защитить ребенка в этой школе - ищите другую. Это первая ваша обязанность как родителя, обеспечить безопасность своему ребенку
АгатаХристя• 16 марта в 09:34
А чего весь класс против Вашего сына?
БезВзяток• 16 марта в 09:34
а за что его побили и почему вдруг весь класс против него стал?
Партизанка• 16 марта в 09:34
Вимагайте зустрічі ви+класний керівник+директор. На зустріч викликайте поліцію та пишіть першу заяву про булінг і другу про недбалість шкільного керівництва. Лист в районний та міський департамент освіти.
Чомусь мені здається, що ви нікуди не ходили і не з ким не розмовляли. Що значить «такі діти їх зі школи вигнати не можуть»? Ви писали заяву в поліцію?
Миссис Буркул• 16 марта в 09:34
Ответ длямадамГрицацуева
Капец, вы не пробиваемая. Ребенка травят маргиналы, ну пойдем к психологу. Маргиналов к психологу отведите, и к директору заодно. Тягать надо тех, кто травит вашего ребенка. Над ним издеваются, а вы еще его тянете к директору. Зачем? Чтобы его еще больше чмырили? Переведите а другую школу или дистанционно. Зачем так мучить ребенка
Миссис Буркул• 16 марта в 09:35
Ответ дляАгатаХристя
А чего весь класс против Вашего сына?
Чтобы это не коснулось их, они прекрасно понимают, что могут стать следующие
Смажена полуничка• 16 марта в 09:35
Якась дивна дивина. Весь клас та вчителі проти вашого сина і на стороні хуліганів? Дитину ображають, але до класухи та директора йти не хоче? Прямо у всіх школах міста нема жодного вільного місця? Не вірю.
Бо я в темі. Моя дитина була жертвою буллінгу. Все нормально вирішувалось.
автор мадамГрицацуева • 16 марта в 09:36
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Типу мій зустрічався з дівчиною з 7 класу, а потім вона щось їм нарозповідала що вони вирішили мого провчити, і тепер вона зустрічається з одним з них, бо він нікого не боїться. Зі слів мого сина.
З царем в голові• 16 марта в 09:36
Ответ дляБезВзяток
Афігеть комент! Типу може він заслужив і неправильно себе поводив??? Насилля ніколи! ніколи не допустимо ні при яких обставинах в школі
Партизанка• 16 марта в 09:37
Ответ длямадамГрицацуева
Робить що хоче, грубить вчителям.
А ще дитина може розповідати, що його батько Зеленський, а мама Арестович. І їх всі бояться.
Ви слухаєте дитячий піздьож, чи займаєтесь справами свого сина?
Відкушу все що стирчить• 16 марта в 09:37
Ответ длямадамГрицацуева
Робить що хоче, грубить вчителям.
С кем беседу провели ? С вашим сыном ? А почему с ним , а не с хулиганами ? Беседа была в вашем присутствии ?
БезВзяток• 16 марта в 09:37
Ответ дляЗ царем в голові
а может и заслужил? может он изначально всех буллил и бил, не? такого варианта быть не может?
автор мадамГрицацуева • 16 марта в 09:39
Ответ дляАгатаХристя
А чего весь класс против Вашего сына?
Як сказав мій син їх всі бояться і стараються з ними дружити. Вони як авторитети(їх 3)
Один лише хлопець розповідає все моєму про що вони там говорять проти мого, що вони знову хочуть його бити. Типу його ’зачмирити’
Але цей однокласник просить його не здавати.
Флюорография гуся• 16 марта в 09:39
Ответ дляВорожу на каві
Мамо року просто.
научите как нужно ?
Дюагональ• 16 марта в 09:40
Ответ дляМиссис Буркул
Можно быть просто в стороне, если боятся, а не травить со всеми
Партизанка• 16 марта в 09:41
Ответ длямадамГрицацуева
Історія стає все цікавіше.
Ви були за зустрічі з директором, класним керівником та батьками організаторів булінгу - так чи ні? Тому що, поки що, схоже на те, що все, що ви знаєте - це «за слів сина».
Ви збирались дорослою компанією обговорити ситуацію?
Флюорография гуся• 16 марта в 09:41
Ответ дляАгатаХристя
А чего весь класс против Вашего сына?
так бывает. находят того кто слабее, кто не может за себя постоять и буллят. так практически в каждом коллективе и классе есть. Вы не знали?
автор мадамГрицацуева • 16 марта в 09:41
Ответ дляПартизанка
Писала в поліцію, писала в школі поліцейській. Син але просить взагалі туди не ходити, бо він всеодно туди не повернеться ніяк. А якщо мене діти там побачать то його точно поб´ють де зловлять, бо він типу жаліється.
Вилосипедниця• 16 марта в 09:41
Это в каком же городе мест в школах сейчас нет? ))
автор мадамГрицацуева • 16 марта в 09:43
Ответ дляСмажена полуничка
Ходила в 3 школи навколо нашого району, ніде немає місця. Так і говорять приходьте влітку.
Відкушу все що стирчить• 16 марта в 09:43
Ответ длямадамГрицацуева
Действительно , мать года ... Вам сколько лет ? 14 ?
автор мадамГрицацуева • 16 марта в 09:44
Ответ дляПартизанка
Мені класний керівник сказала що мама працює в суді.