Ленне-Рейма• 04 марта 2023
Дитина не хворіла вітрянкою
Так сталось, що ніде було підхопити - до садка не ходила, школа - ось вже 2й рік дистанційна приватна. Можливо, якщо ситуація сприятиме, піде в 3й клас в звичайну школу. Чи хворіють діти в школі вітрянкою, чи не тяжко вона вже в такому віці переноситься?
Подумывающая• 04 марта 2023
Донька хворіла в 10 років, заразила свою тітку, якій тоді було 25. От у 25 важко було
былоИпрошло• 04 марта 2023
Хворіють у будь-якому віці. Переноситься по-різному, залежить від конкретної людини. Переживаєте за перебіг- вакцінуйтеся
Да Щас же• 04 марта 2023
Сын в 10 лет переболел. 4 дня температура, сыпало. Потом норм.
Можете прививку от ветрянки сделать
Подумывающая• 04 марта 2023
Ответ дляАлла1604
І в 36 рочків важко ((((
У мене колеги дві хворіли близько 40. Це капець був, розказували 😭
english book• 04 марта 2023
В мене мама захворіла десь за 50 років їй було. Важкувато перенесла. Підхопила від онука.
Злива інформації• 04 марта 2023
Автор, такая же ситуация. Сыну 8 лет. Если до 10 не заболеет, буду вакцинировать
english book• 04 марта 2023
Какая то побочка была в виде пятен, похожих на лишай. Года два нельзя на солнце было выйти без защиты.
Отвечаю всем• 04 марта 2023
Моєму 12, теж не хворів. В садочку, школі багатьох дітей перекачало, а моєму хоть би що.
Бешене сарі• 04 марта 2023
Может вакцинировать? Если сейчас не переболеет, то потом тяжелее будет
Ласую колобками• 04 марта 2023
конечно. я в 35 болела, чуть ласты не склеила. жутко перенесла. лучше бы в детстве
Ленне-Рейма
• 04 марта 2023
Ответ дляБешене сарі
Та не хотілося б... Не так вже наче страшна хвороба, щоб вакцинувати.
Ласую колобками• 04 марта 2023
Ответ дляenglish book
я еще краснухой переболела в старшем возрасте, тоже была побочка на суставы((
все таки детские болезни лучше переносятся в детстве
Ласую колобками• 04 марта 2023
Ответ дляenglish book
опоясывающий герпес - это тот же вирус, что и ветрянка(
Бешене сарі• 04 марта 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Ну это пока она ещё ребенок. А в старшем возрасте тяжело все таки переносится, а заболеть потом может от своего же ребенка
Люблю Украину• 04 марта 2023
Я в 37 болела.Тяжело.Очень сильно температура долбила и сыпало.Младший в год переболел и тоже не легко.Старший в 9 более-менее нормально.От него и мы заразились.
Какой ник у меня
В рот не ложи• 04 марта 2023
Ответ дляАлла1604
І в 36 рочків важко ((((
Я в 30- терпимо, чешется неприятно но не смертельно
Позитивна• 04 марта 2023
В мене двоє, 19 і 13 років. Не хворіли, хоч в садочку карантин довгий був у обох, там хворі були.
Вакцинувати збираюсь.
Не гоню• 04 марта 2023
Ответ дляПодумывающая
А в нас сусід в 48 від вітрянки помер. Не даром в штатах є така тема як вітрянкова вечірка для дітей
АБВГДейка• 04 марта 2023
Я підчепила вітрянку після пологів, у 27 років. Це був жах. Температура 40 декілька днів, віспини усюди, навіть на слизових і у роті, і у носі, і у піхві. Тож я намагалася, щоб діти перехворіли у дитинстві. Краще так)))
КараПузовна• 04 марта 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Вітрянка при вагітності страшна річ. Погугліть. І у дорослих вітрянка може проходити і енцефалітом і з реанімацією. Особисто знала мужчину 30+ який ледве вижив після ввтрчнки від дітей своїх.
Я только за!• 04 марта 2023
Я хворіла у 11 років.
Дітям 9 і 12, ще не хворіли.
У класі старшого був карантин по вітрянці, підозра у однієї дівчини.
Ніхто з класу більше не захворів.
Дітям 9 і 12, ще не хворіли.
Ніхто з класу більше не захворів.
Подумывающая• 04 марта 2023
Ответ дляНе гоню
😢 я б зараз вакцинувала дітей. Тоді ще про це особливо ніхто не говорив, коли вони хворіли
Ленне-Рейма
• 04 марта 2023
Ответ дляПодумывающая
Для дітей вона не страшна, дорослі важко переносять.
бювет_в_обед• 04 марта 2023
Мой муж в 22 года болел. Он тогда устроился на работу, и его поселили в общежитии рабочем. Там жило много семейных с детьми. Вот дети из садика принесли. Муж говорил, что легко переболел. Так же, как дети в общежитии болели. Он был единственным взрослым в общежитии, кто заболел. Все подшучивали над ним по этому поводу.
Не гоню• 04 марта 2023
Ответ дляЯ только за!
Я хворіла у 11 років.
Дітям 9 і 12, ще не хворіли.
Ніхто з класу більше не захворів.
Дітям 9 і 12, ще не хворіли.
Ніхто з класу більше не захворів.
Це тільки в нас можуть додуматися до карантину по вітрянці
Подумывающая• 04 марта 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Ну ви ж не знаєте, чи дитина підхопить. Моя в садок ходила, купа дітей хворіли, а вона вже в 4 класі перед випускним. А багато ж дітей узагалі не чіпляють