Миззери• 04 марта 2023

Кто-то пробовал жить на две страны?

Например 2 недели в Польше, две в Украине
Можно ли это делать при оформлении песель или просто так ездить?
Shaan• 04 марта 2023
По опыту жизни на 2 города: вы очень быстро устанете так кататься, это тяжело и морально, и физически.
Вы переехали в Польшу или только планируете?
nata.ant• 04 марта 2023
Попробуйте,але катится туди сюди при песелі ukr,визовите підозру,і у вас його знімуть,тоді вже катится не зможете
tropik485• 04 марта 2023
По безвізу можете їздити 3 міс, тоді три місяці перерва
annetta888• 04 марта 2023
Можна, звичайно.
Особливо, якщо відстань до 300-400 км
Marino4ka1• 04 марта 2023
Я так з Румунії катаюсь, важкувато хоча б місяць на місяць
nata.ant• 04 марта 2023
Кататися то можна,але ж основне це підстави для такого катання віза,безвіз,карта чи песель ukr
tropik485• 04 марта 2023
Ответ дляMarino4ka1
Через Чернівці?
СhanelKa• 04 марта 2023
Мій чоловік жив на дві країни 4 роки
Не Польша
Але, то через роботу
Все Ок , звикли
Mary-S• 04 марта 2023
Н ічого хорошого... звикають, але просто не раджу...
frumoasa17• 04 марта 2023
Я приблизно так живу з вересня. 1.5-2 тижня у Румунії, десь 4 тижня в Україні. Мені було нормально. Не втомлювалася від цього. Каталася з дитиною 3.5 років на своєму авто.
По-другому питанню не підскажу.
автор Миззери • 04 марта 2023
Ответ дляShaan
Муж с сыном переехали , я в процессе сборов с дочерью но тут Бабушка остаётся
автор Миззери • 04 марта 2023
Ответ дляtropik485
Ага, как вариант
автор Миззери • 04 марта 2023
Ответ дляnata.ant
С песелем модна на две недели -неделю каждый месяц ездить ?
slpplp• 04 марта 2023
Якщо у Вас песель укр - його щоразу зніматимуть, і щоразу вам треба буде йти до ужонду його поновлювати . Шкурка вичинки не варта, не кажучи про витрати на дорогу .
Кілька років тому жила на дві країни ( кожних три місяці літала до Польші і жила там по 2 тижні). Так тривало кілька років до Ковіду. Зараз живу тут постійно
ElenaMari• 04 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
По-другому питанню не підскажу.
И получали денежную помощь еще?
автор Миззери • 04 марта 2023
Ответ дляslpplp
А почему снимут песель если меньше чем 30 дней поездка ?
СhanelKa• 04 марта 2023
Ответ дляМиззери
Для бабусі дешевше найняти доглядальницю на раз в тиждень
Щоб прийшла , допомогла у побуті
Чим кататись 🤷‍♀️
ElenaMari• 04 марта 2023
Ответ дляМиззери
Потому что предусмотрено для людей которые бегут от войны, а не ездят туда сюда
nata.ant• 04 марта 2023
Ответ дляМиззери
Вам його знімуть,як ви часто будете катится, офіційно то можна,але його зараз німають практично всім,і тоді вже підстав для катання у вас не буде.Самий раз,для вас це по безвізу три місяці в Польщі,три в Україні
frumoasa17• 04 марта 2023
Ответ дляElenaMari
И получали денежную помощь еще?
Ні, мені це непотрібно.
tropik485• 04 марта 2023
Ответ дляMarino4ka1
Так, місяць на місяць хороша схема, краще півтора навіть, іноді якраз цих пару тижнів не вистачає
slpplp• 04 марта 2023
Ответ дляМиззери
Зараз Польща так практикує. Практично всім при поїздках статус укр знімають . При поверненні люди випадково про це взнають. Тоді його відновлюють. Люди почали масово кататися і виїжджати з країни, не попереджаючи про це відповідні органи і продовжуючи отримувати кошти на дітей , мабуть тому. Кому треба - відновить статус, кому ні - менше роьоти ужендам . Читаю одну групу в ФБ з порадами відносно перебування у Польші. Щодня мільйон скарг саме на цю проблему . Що виїхали на 1- тиждень-три тижні і по поверненню випадково взнали, що позбулися статусу укр
СhanelKa• 04 марта 2023
Ответ дляslpplp
А що дає той статус Укр ?
Без нього можна жити ?
Solly85• 04 марта 2023
Ответ дляСhanelKa
А що дає той статус Укр ?
Без нього можна жити ?
Без него можно жить по правилам безвиза
Solly85• 04 марта 2023
Ответ дляslpplp
Снимают изредка даже тем, кто не выезжает) есть и такие примеры. Но и восстанавливают легко
slpplp• 04 марта 2023
Ответ дляСhanelKa
А що дає той статус Укр ?
Без нього можна жити ?
Песель це як наш ідентифікаційний номер . Без нього легалізація в країні неможлива, бо в кодній Держ установі його вимагатимуть . Хто в країну в’їхав до війни і отримав Песель - у того він без статусу укр, тобто звичайний . Це значить, що люди легально в країні з прописаних можливих причин ( навчання, робота, шлюб і тд). Хто в’їхав з початком війни має Песель зі статусом укр ( щоб відрізняти ). Цей Песель дає право перебувати у країні до серпня наступного року без роьоти, візи, навчання, шлюбу, тобто є документом, що підтверджує легальне перебування в країні . Ну і інші нюанси стосовно виплат на дітей і наприклад компенсації за проживання певним категоріям громадян
slpplp• 04 марта 2023
Ответ дляSolly85
Знаю, що легко відновлюють. Але авторці прийдеться жити в ужендах, якщо вона хоче кататися до України кожних 2 тижні
Solly85• 04 марта 2023
Ответ дляslpplp
Согласна, идея такая себе
СhanelKa• 04 марта 2023
Ответ дляslpplp
А якщо, нариклад один з членів сім’ї має песель, роботу, чоловік чи дружина
То інші члени сім’ї не можуть їздити туди /сюди ?
iriiiiiiin• 04 марта 2023
Я хочу в Украину хоть бы на неделю