ХвостПистолетом• 05 марта 2023
Что за упрощённая процедура подачи и начисления алиментов во время ВП?
ХвостПистолетом
• 05 марта 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Індексація не цікавить нікого це раз, все оскаржується або ігнорується два, мінімальні аліменти нараховуються з розрахунку 50% прожиткового мінімуму на дитину, але ніяк не від мінімалки
И штрафы не начисляют?))
Україна наше все• 05 марта 2023
Ответ дляХвостПистолетом
То кто вам доктор?
А я шукала ’доктора’ ?
Україна наше все• 05 марта 2023
Ответ дляХвостПистолетом
И штрафы не начисляют?))
Можуть начислять, але вони дуже легко оскаржуються
ХвостПистолетом
• 05 марта 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Кого не интересует индексация?У меня расчет задолженности на руках с датой 01.11.22.Индексация присутствует.
ХвостПистолетом
• 05 марта 2023
Ответ дляУкраїна наше все
У Вас такие странные понятия.Я пишу о себе-штраф начислили,индексация работает.Что вы мне хотите доказать?
4есотка• 05 марта 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Повернетесь подасте, не раніше
чому? можно же и удаленно через эл.суд
и написать что я не буду присутствовать
ХвостПистолетом
• 05 марта 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Не хочу разрушать веру в сказки-но вот вам фото со штрафом в 50% процентов долга.В следующем посте сфоткаю индексацию,которой,якобы,нет.
ХвостПистолетом
• 05 марта 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Индексация есть и никуда от нее не деться,эти суммы берутся не из головы того или иного чиновника.
ХвостПистолетом
• 05 марта 2023
Ответ дляКапитанша
Автор, так у вас є рішення про стягнення аліментів?
Это будет долгий пост.Готовы прочесть?
Капитанша• 05 марта 2023
Скажу я коротко. Якщо у вас вже є рішення про стягнення аліментів на дитину/дітей, то вдруге вам його не видадуть, якщо боржник той самий.
ХвостПистолетом
• 05 марта 2023
Ответ дляКапитанша
Так это новое судебное производство.И доходы изменились.
Капитанша• 05 марта 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Нового не буде, якщо є вже рішення.
Капитанша• 05 марта 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Якщо змінилися доходи, то тоді подавати позов про збільшення розміру аліментів. Тільки позов і ніякого спрощеного порядку.
ХвостПистолетом
• 05 марта 2023
Ответ дляКапитанша
Нового не буде, якщо є вже рішення.
Так будет новое.В 2015 было одно,в 2023 будет иное.
ХвостПистолетом
• 05 марта 2023
Ответ дляКапитанша
Речь о двух разных исках.В 2015 я развелась и подала на алименты на первого мужа,а сейчас хочу развестись со вторым и, естественно,подать на алименты.В 2015 я совершила большую ошибку,что подала на алименты в твердой сумме на сына 2000 грн,суд присудил 1200,на меня 1176 прожиточный минимум до его 6 лет.Сейчас я хочу подать на 25% от всех доходов у каждого,не обязана одна я вкалывать.
Капитанша• 05 марта 2023
Ответ дляХвостПистолетом
По першому рішенню ви можете подати позов про зміну способу стягнення аліментів з твердої грошової суми на частку від доходу.
А на іншу дитину - заява про видачу судового наказу на 1/4 від всіх доходів. Це і є спрощена процедура. Або такий же позов, але то довше.
Україна наше все• 05 марта 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Ну вам з 2015 вона візьметься звідкись
Україна наше все• 05 марта 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Ні індексації, ні штрафів не буде якщо відповідач з´являється до суду
Україна наше все• 05 марта 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Я так розумію відповідач ігнорував і далі буде ігнорувати всі ці писульки
Україна наше все• 05 марта 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Що якби відповідач з´явився до суду не мали би нічого
Капитанша• 05 марта 2023
Ответ дляУкраїна наше все
А чому до суду? Це вже ДВС штрафує.
Україна наше все• 05 марта 2023
Ответ дляКапитанша
А чому до суду? Це вже ДВС штрафує.
ДВС таких повноважень не має
Капитанша• 05 марта 2023
Ответ дляУкраїна наше все
ДВС таких повноважень не має
Ст 71 про виконавче провадження? Чому не має?
Точу ляси• 05 марта 2023
Ответ для4есотка
ну такое. я тоже начиталась, подала в наказовой форме через эл.суд и мне отклонили тк бывший не живет по адресу. теперь надо позовную подавать. не знаю что там упростили
Наказні оскаржують у більш ніж 50%
Точу ляси• 05 марта 2023
Ответ дляВикачую яйцями
А суд, какак проверил, что он там не живет? Отказались домочадцы принять ухвалу с уведомлением от уп?
Если с вами проживает малолетний ребенок, вы по гпк можете подать по своему месту проживания.
Суд перевіряє по базі гіоц, при чому тут пошта?
Викачую яйцями• 05 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
ГІОЦ в деяких випадках надасть лише місце реєстрації, а не місце проживання чи перебування.
А УП надсилаються листи, в т.ч. ухвали щодо розгляду, на ту адресу відповідачу, яку зазначив позивач.
4есотка• 05 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
о дякую. А вы кто если не секрет?
в смысле, кем работаете)
Капитанша• 05 марта 2023
Ответ дляВикачую яйцями
У випадку судового наказу має значення саме місце реєстрації, а не фактичне. І ухвали не шлють, виноситься одразу судовий наказ.
Капитанша• 05 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
Наказні оскаржують у більш ніж 50%
Аліменти по судовому наказу не оскаржуються, а переглядаються за виключними чи нововиявленими обставинами. І це не так легко, як оскаржити.