Кукусикиииииии• 05 марта 2023
Тромбоцити 372 у дитини
Здали аналіз після перенесеної віруски, тестів не робили, не знаю, ковід був чи щось інше. Із скарг, що зараз є- головні болі. Завтра до лікаря, але чи це дуже зависокий показник?
Кукусикиииииии
• 05 марта 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Норма до 400
В нас в бланку до 300 чомусь
Скажений гудзик• 05 марта 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Норма до 400
Це не норма, а лабораторні референси. Лікар знає які повинні бути значення оптимальні для дитини, і які можуть бути після хвороби
Херсон це Україна• 05 марта 2023
У сина після важко перенесеного грипу та ускладнення бактеріальним бронхітом 611 були тромбоцити при нормах лабораторії до 360. Лікар сказала, що це після хвороби, потім показники повернуться до норми. Через 2 тижні все в нормі вже було.
Кукусикиииииии
• 05 марта 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Але нічого не турбувало?
В мого болить голова(
Херсон це Україна• 05 марта 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Але нічого не турбувало?
В мого болить голова(
Була слабкість після хвороби, але нічого такого, на що б дитина скаржилася. В будь-якому лікар подивиться всі показники, у сина одразу після одужання не тільки тромбоцити не в нормі були.