Люблю ВалЄру• 05 марта 2023
А ви вірите, що десь ще є життя в космосі?
Життя на планеті Земля виникло по щасливому збігу обставин. Якщо ми були б ближче або подалівід сонця, якби Земля була менша чи більша за розміром, або іншої форми, або важча, або... (далі можна продовжувати до безкінечності), то життя б не зародилося на планеті. То просто збіг обставин. Є десь ще такий збіг?
Люблю ВалЄру
• 05 марта 2023
Ответ дляТак точно!
Конечно
Навіть в нашій сонячній системі нема більше планет з життям. Ми знаходимось на переферії, в певній послідовності (Юпитер приймає на себе більшість астероідів, якщо я не помиляюся.). Тобто багато чого склалося вдало. Цілий пазл.
Сама собі лікар• 05 марта 2023
Совпадения это непознанная закономерность. Жизнь есть конечно, но не в космосе, которого нет, а на соседних землях за границей, которая нас от них отделяет...
ХикориДикори• 05 марта 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Очень интересно, что вам открылись знания , которые неизвестны ни одному ученому в мире. Очень странно считать , что наша планета единственная населенная)). Это называется коробочное мышления. Очень сложно выйти из этой коробочки))
Люблю ВалЄру
• 05 марта 2023
Ответ дляХикориДикори
Тобто у вчених нема знань про нашу сонячну систему?
ХикориДикори• 05 марта 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ученым известно процентов 10)). А вы не знали?
Люблю ВалЄру
• 05 марта 2023
Ответ дляХикориДикори
Тоюто про нашу сонячну систему вчені знають 10%?
ХикориДикори• 05 марта 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Максимум. И эти знания , полученные в течении тысячелетий
Бентливуман• 05 марта 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Жителі космосу на планеті Земля
Бентливуман• 05 марта 2023
Звідки взялася кукурудза, вірніше хто її ´дикий´ родич? Качан, або початок кукурудзи сам не відкривається, тобто не здатний самостійно до висівання і як наслідок продовження роду. Існує гіпотеза, що ´розумні брати´ з космосу існують
Люблю ВалЄру
• 05 марта 2023
Ответ дляХикориДикори
Дивно. Про нашу сонячну систему знань явно більше ніж 10%.
Бентливуман• 05 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Доречі, якщо не помиляюся, то вони безсмертні
Як ленін
Люблю ВалЄру
• 05 марта 2023
Ответ дляБентливуман
Ну штучно виведених культур (руками людини) багато. Не знаю, кукурудза одни з них чи ні.
Бентливуман• 05 марта 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Всі штучно виведені рослини мають родичів з природи. А кукурудза сирота
Люблю ВалЄру
• 05 марта 2023
Ответ дляБентливуман
цікаво.
Гостра на язик• 05 марта 2023
Ответ дляХикориДикори
Это Вы загнули))) По -моему, речь идёт о 4%.
Вельшановна• 05 марта 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Мы не на периферии
мы третья планета от Солнца.
Вельшановна• 05 марта 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Конечно даже наша система не очень изучена. Даже в нашей Солнечной системе жизнь может быть, например, на Европе, Енцеладе и т.д.