a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Зараз я її не слухаю і давно вже. Це було на початку 00-х.
Та я тоже не слушаю
Просто смотрю на дочку, там все эти корейские исполнители)
И изредка тикток выносит по новой музыку, которую мы слушали)
Так интересно
Мы ее помним, а она как на динозавров смотрит)
Так интересно
frumoasa17• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Сразу не было понятно, что оно гавно? Маскировался?
Гормони, не побачила всього, ранній шлюб, плюс ми були доволі з різного соціального статусу. Також я тоді втекла до нього, щоб мене не відправила навчатися за кордон. Потім закрутилося все( Ну і навіщо йому була та, яка бачила коли він був бідний та таке інше. Я ж писала, що я не меркантильна. Ось і висновок.
frumoasa17• 06 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Та я тоже не слушаю
Так интересно
Для мене це просто як пам´ять про веселі часи, а музика сама по собі точно для динозаврів
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Та где там теплеет. Ещё недели две коньяк
Я кондиционер включила, греюсь)
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я вообще Элвиса люблю)))
Ответ дляfrumoasa17
Ну по молодости, это простительно. Глупо уже вот в зрелом возрасте в такое вляпаться. А по молодости, многие ошибались.
mmi583@mail.ru• 06 марта 2023
Ой, дівчата, чуть не лопнула від сміху. Що ви там вище писали, що всі худнете. Нате вам розшифровку розмірів:
XS - худая сучка
S - сучка
M - матрешка
L - львица
Xl - храбрая львица
XXL - храбрая, харизматичная львица.
XS - худая сучка
S - сучка
M - матрешка
L - львица
Xl - храбрая львица
XXL - храбрая, харизматичная львица.
mmi583@mail.ru• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Треба сказати моєму орендодавцю. Відклбчили в будівлі вже опалення. Гади
frumoasa17• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Точно вляпалася. Він ж відвадив майже всіх моїх друзів та знайомих. Що мій світ це тільки він, намагався і від рідних теж, а ось приймати допомогу від мого тата аж бігом біг. Особливо те що стосувалося кар´єри для нього. Хитрий, двоособовий. У мої 26 років він мене і кинув. Роман з колегою. Я теж не краще, раз на такого повелася
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Зачем заставлять ребенка гуглить
Ну может ребенка байопик летом смотрела?
Все-таки на Оскар куча номинаций
frumoasa17• 06 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
XS - худая сучка
S - сучка
M - матрешка
L - львица
Xl - храбрая львица
XXL - храбрая, харизматичная львица.
XS - худая сучка
S - сучка
M - матрешка
L - львица
Xl - храбрая львица
XXL - храбрая, харизматичная львица.
Ех, я S
Ответ дляfrumoasa17
Та не, с вами все нормально. Это просто жизненный опыт. Тоже надо, для профилактики. Потом проще отличать хороших людей от плохих.
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ех, я S
Шото мне временами матрёшка на попе не нравится)))
Надо каким-то другим словом Мку обозвать
frumoasa17• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Це точно.
Леди на мопеде• 06 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ой, ну что было, то было. Я тоже в 22 повелась на красивые речи и красивую морду. Если бы не выгнал, кто знает, сколько бы боялась одна остаться. А так, спасибо ему огромное