frumoasa17• 06 марта 2023
Ответ дляАмарилис
То ж все кохання молоде. Навіщо Ви себе вважаєте не кращою? Все не так, то був досвід, тепер Ви знаєте які бувають.
Краще без такого досвіду.
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Здрастє, а як же збори всіх в ботсаду чи в пісках на морі?
Ну кто-то ж трезвый одна должен быть?)
Ответ дляfrumoasa17
Теж саме, там і батько з гнильцой, але свекруха терпілою теж була. Хоч і хороша сама по-собі жінка, але я їй придала імпульс. Вона кинула його
Ми спілкуємося, коли можемо випадково зустрітися.
Рада за вашу бывшую свекровь. Никакая женщина не должна терпеть унижения.
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Краще без такого досвіду.
Он уже есть
Главное сделать правильные выводы и идти дальше!
mmi583@mail.ru• 06 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ну кто-то ж трезвый одна должен быть?)
Ну то ж по ходу я трезва буду.
a.ostroverh• 06 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ну то ж по ходу я трезва буду.
Вас уже минимум двое)
frumoasa17• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Він ще і гроші забирав всі у неї. Бюджет контролював тільки він, платив за комуналку теж, продукти закуповув сам. Потім вона свої ж гроші у нього просила(
Леди на мопеде• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Вы вроде работать собирались
Я и то уже с дивана встала, стирку поставила, пылесос вытащила и опять сюда
frumoasa17• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Я, кстати не смотрела ещё. Видела только про Квин. Это супер, если не смотрели, то гляньте.
Три рази дивилпся. Перший раз у кіно, потім ще раз у кіно, повторювали влітку 2020, і вдома на цей новий рік.
Леди на мопеде• 06 марта 2023
Ответ для Просто я
Не сильно устали?
Та капец, как это все осилить. Чай заварила
Леди на мопеде• 06 марта 2023
Ответ дляGupa
Работаю, одне око тут, одне на роботі!
Работаю, работаю. Слышу - будят))