Мороженная курица• 06 марта 2023
Скільки коштував переліт Румунія-Анталія або Польща-Анталія в 2022 р?
Хочу порівняти вартість квитків Wizair або Ryanair на переліт з Румунії або Польщі до Анталії в 2022 році з пропозиціями на 2023 рік. Цікавить виліт в другій половині червня, без багажу. Не розумію чи адекватні зараз ціни, чи ще почекати з бронюванням...
ЯкаКраля• 07 марта 2023
Начало последнего июня , без багажа, Бухарест- Анталия 2000 грн/чел вышло. Целенаправленно мониторила цены, удалось дождаться. Отличный был отдых..
Ду да ду да ду• 07 марта 2023
А чого ви вирішили, шо ціни у цьому році будуть такі самі? Лоукости здорожчали, багато факторів на це вплинуло. Так можна чекати дешевих квітки і дочекатись подорожчання. І взагалі, як правило, на лоукости сама низка вартість за півпоку, а іноді і більше.