Ворожу на каві• 07 марта 2023

Впо бучанского района, виплати, ще на якісь маю право?

Я впо з бучанського району, двоє дітей , я ФОП не працюю ( немає клієнтів податки немає чим оплачувати)
Мама моя теж впо інвалід 3гр. Чи маємо ми право ще на якісь виплати? Пишуть в інтернеті, багато всякого. Повторно чи може якісь нові.
автор Ворожу на каві • 07 марта 2023
Будинок пошкодженно відшкодування звісно ще не отримали.

Домашка• 07 марта 2023
За рік роботу можно вже знайти. ФОП закрити, щоб не платити податки.
сказочное_Бали• 07 марта 2023
Ответ дляВорожу на каві
якщо пошкодженння зафіксовано, то мають платити впо
ПлюшкамиБалуюсь• 07 марта 2023
Ответ дляВорожу на каві
Відшкодовувати ніхто не спішить. Брату в київський обаласті прилетіла ракета біля нового будинку (6 міс як заїхали), будівля зазнала значних пошкоджень, майже через рік приїхали, подивилися і поїхали, сказали допомоги на відшкодування не буде 🤷‍♀️
автор Ворожу на каві • 07 марта 2023
Ответ длясказочное_Бали
Мамі платять як інваліду і все. Просто пишуть різні програми. Ось зайшла почитати а там писати в чат бот вайбер всі документи, дивно. Мама боїться натрапити на шахраїв. Але при цьому кожну статтю читає і мене смикає весь час. От я і вирішила запитати.