Встидаюся запитать• сегодня в 09:07

Бачили вже, що трапилось?

Угорщина знов заблокувала Україні вступ до ЄС. Петер Мад´яр наголосив, що прискореного вступу України у ЄС не станеться. Відкриття нових кластерів відбудеться першого вересня, але Угорщина наголосила, що і тоді заблокує вступ України до ЄС.

Греція у свою чергу заблокувала 21-й пакет санкцій, який хотіли накласти на РФ.
Сіґеле-міґеле• сегодня в 17:24
Ответ дляКили и Манджаро
Дякую тобі,Мадяре!
Так ненавидете Украину ?

Сіґеле-міґеле• сегодня в 17:24
Ответ дляВстидаюся запитать
Перемога за перемогою
А почему у вас так радостно от этого ?
Кили и Манджаро• сегодня в 17:43
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так ненавидете Украину ?
Наоборот,люблю!
Мочалкин блюз• сегодня в 18:15
Ответ дляВстидаюся запитать
Перемога за перемогою
Так это было предсказуемо. Не возьмут Украину в ЕС никогда.
Най хоч раз• сегодня в 18:25
нафиг нам этот ЕС вообще? только налоги повысят и жизнь усложнят.
Царівна Жабка• 2 часа назад
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так ненавидете Украину ?
Ненавидят Украину те, кто тащит ее в ЕС. Неужели не понятно, что путь в ЕС убивает Украину.
df364tye3• 2 часа назад
главное не кто, не куда и , не вступает ,,,
а все блокируют ,,,
Света С Приветом• 2 часа назад
А що трапилось? Як не хотіли нас в ЄС, так і не хочуть (поки що). Як тільки ключові гравці змінять рішення, Угорщина відразу ’передумає’
Рассказница• 57 минут назад
Ответ дляФуліганка
В НАТО уже вступили, сейчас и в ЕС вступим. Не волнуйтесь
Куди б ми не намагалися вступити, завжди виходить, що вступили у гімно.