Бажаю вам завжди залишатися собою! Щоб ви завжди робили те, що вам хочеться.
Щоб ви завжди знали, що ви прекрасні такі, якими ви є.
Бажаю вам завжди дозволяти собі будь які почуття. Вільно любили, ненавиділи, раділи і сумували.
Щоб ваше середовище завжди було комфортним і безпечним для вас.
Бажаю вам, щоб кожен день був вашим днем і ви завжди йшли вашим шляхом!
А я таке побачила
За ее спиной стоят мужчины.
Ее поливают водой на холоде, а она стоит.
Она изо всех сил держит флаг Евросоюза! Не выпускает его из рук.
Неизвестная девушка из Тбилиси, которая меня потрясла.
Это ценность свободы женщин, а то все - цветы, конфеты... пусть цветы будут без повода!
За ее спиной стоят мужчины.
Alienushka• 08 марта 2023
Автор, дякую!
Найкраще привітання з 8 березня за все моє життя. Шкода, що сутність цих слів, така важлива, до мене дійшла вже на середині життя.
Що в молодості і не думала взагалі, що таке можливо.