Якщо коротко, то за два тижні до вторгнення керівництво Антонова евакуювалося до Лейпцигу, а Мрію покинули, бо то державне і не жалко.
NesmeyanaYa• 09 марта 2023
Ответ дляbegovelik
І ще питання, чому керівництво держави не наказало евакуювати один з символів України?
Ну до керівництва взагалі питань багато.
77 года рождения• 09 марта 2023
Ответ дляksena555
Зараз кричатимуть, що Ви зраду розганяєте...
А треба дивитися телемарафон і оди співати
Бо телемарафонців за шкірки повернули в урядовий квартал з прикордонної зони.
А чому на території Чорнобиля була менше 200 охоронців перед вторгенням, і то, нацгвардія, в приміщені, а не ще до заходу на саму територію...туди вони зайшли без боїв. Як так? Це мене хвилює набагато більше, але ще не відомо, наскільки вони порушили той екофон, хоча від палива ракет ми і так маємо піпець повний(((( Багато питань, тільки чи отримаємо відповідь.
...ALENA...• 09 марта 2023
Ответ дляЭ-велин@
Я смотрела буквально вчера другую версию, там руководитель пророссийский и он не дал ее перегнать, а давал людям приказы вообще не логичные в тех обстоятельствах
Я це ж саме чула , і ще те , що усіх працівників аеропорту 24 лютого викликали на роботу, вони мали приймати підарашські вертольоти.
Nathalie27• 09 марта 2023
Ответ для...ALENA...
Звідки Ви це чули?
malinka.ya• 09 марта 2023
Ответ дляappareils
Я в шоці якщо чесно. Як завжди,епта. Керівництво у нас найцінніше. Ще читала, що хотять від западу грошенят щоб відбудувати, ну і собі рідненьким грошенят накрасти.
Там нечего отстраивать , увы (
Только новую строить
kharkovchanka• 09 марта 2023
Ответ дляAteya
і при цьому перед самим вторгненням провели велике будівництво доріг на Чорнобиль. совпадєніє? не думаю.
kharkovchanka• 09 марта 2023
Ответ дляbegovelik
так, це взагалі, дуже цікаво
та взагалі в цій новітній історії України дуже багато цікавого. хочеться вірити, що колись знайдуть винних і вони будуть покарані. хочеться вірити, але не виходить.
Rina_europa• 09 марта 2023
Ответ дляkharkovchanka
Не будуть, вже помруть усі.