Ms. Dolly• 09 марта 2023
Оце ще досі виписують? Років 8 назад мені лікар казав, що відмовляється від призначення цього препарату, бо ніяк себе не зарекомендував. Стягнення грошей. Він , здається , був виробництва Франції.
Взагалі, нейролептики - важкі ліки. Будьте обережні.
Бесбардак
• 09 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
А в чому важкість ? Який синдром відміни ? Чи є звикання ?
Ms. Dolly• 09 марта 2023
Ответ дляБесбардак
Читайте відгуки на застосування нейролептиків, читайте блоги лікарів..багато інформації. Таке враження, що 70 процентів тільки освоюють інтернет.
НаливайКа• 09 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Думаю люди добре інформовані на рахунок інтернету, але людина питає про відгуки реальних людей, щоб не рити не чи ати все під ряд,яка проблема відповісти?
Кошка Мурка• 09 марта 2023
Муж. В уколах плохо, в таблетках норм.
Дочка принимала его под другим названием, сульпирид вроде, тоже норм.
Ms. Dolly• 09 марта 2023
Ответ дляНаливайКа
Мені пропонуєте по кожному нейролептику писати, враховуючи, ще й індивідуальне сприйняття. Про еглоніл я написала.
Автора нема давно. Кому не все рівно у цьому випадку?
А шо сталося?• 09 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
прекрасный препарат , не знаю кто там от него отказывается , его даже в Израиле мне врачи назначали , многие мои симптомы прошли, периодически принимаю