Бідося• 09 марта 2023

Дайте плиз рецепт вкусной картошки с мясом в духовке ))

Король дивана• 09 марта 2023
А мені картоплі з м´ясом дайте, і можна без рецепта
Тема є в топі, там автор так смачно робить, що змітають 3кг за раз

Форс мажор• 09 марта 2023
Ответ дляКороль дивана
Так то ж в горщиках))) І я б змела таку смакоту)
Король дивана• 09 марта 2023
Ответ дляФорс мажор
Я й без горщика можу змести, а потім і на горщик
автор Бідося • 09 марта 2023
У меня есть сыр, мясо свинина, картошка, майонез, лук . Только слоями сделать?
Ирина-bbd0• 09 марта 2023
Ответ дляБідося
Я перемешиваю.еще могу яблоко порезать.морковь.тыкву . Сыром потереть в конце и присыпать зеленью
Маринад -кефир.специи.соль
Форс мажор• 09 марта 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2789455
Ось в цій темі подивіться, там багато порад.
долой_лама• 09 марта 2023
Зробіть печеню по полтавськи
На дно казанка дрібно порізана цибуля, вершкове масло, сметана
Потім шарами мясо (гриби) та картопля
Картопля верхній шар має бути
Залити молоком та кипяченою водою, додати часник та лавровий лист. Поставити хв на 30 в духовку на максимально високу температуру, потім зменшити до 160 і годинки 2,5 нехай томиться
Сеточка• 09 марта 2023
Ответ дляБідося
Слоями і смакота
Форс мажор• 09 марта 2023
Ответ длядолой_лама
Зробіть печеню по полтавськи
Потім шарами мясо (гриби) та картопля
Картопля верхній шар має бути
Підкажіть, будь ласка молоко з водою в якій пропорції? І повинно повністю м´ясо покривати?

Непогодка• 09 марта 2023
Ответ длядолой_лама
Зробіть печеню по полтавськи
Потім шарами мясо (гриби) та картопля
Картопля верхній шар має бути
Молоко не сворачивается?
долой_лама• 09 марта 2023
Ответ дляФорс мажор
Ось більш точний рецепт
Дуже смачно, давно готую
долой_лама• 09 марта 2023
Ответ дляНепогодка
Молоко не сворачивается?
Ні
Непогодка• 09 марта 2023
Ответ длядолой_лама
Ні
Я просто делала свинину, в сливочном соусе, ставила на час в скороварке ( это по времени как 3 часа в духовке), сливки свернулись.
Форс мажор• 09 марта 2023
Ответ длядолой_лама
Ось більш точний рецепт
Дуже смачно, давно готую
Дуже вам вдячна
КоролеВешна• 09 марта 2023
Я готовлю так - обжариваю мясо, в том же жире на сковороде лук с морковкой (морковку крупно). Выкладываю слоями с картошкой брусочками. Чуть воды, соль. Из приправ перец и лаврушка. Готовлю в глиняном горшочке
Кнопкотык• 09 марта 2023
Картоплю ріжемо довільно
Солимо, перчимо , лавровий лист
Піджарюємо реберця, викладаємо до картоплі .
Пережарюємо моркву, цибулю , додаємо вершкове масло ( не по скромному , а так щедро ) , і щоб все гарно прожарилось і масло поділилося смаком )
Висипаємо підсмажку до картоплі , все ретельно перемішуємо , викладаємо у гусятницю, заливаємо кипяченою водою, даємо закипіти на плиті, і в духовку на годин 1,5 , як з печі виходить . Смачного !)
Божий одуванчик• 09 марта 2023
Мій чоловік просто нарізає картоплю )ділить на 4-6 кусків картоплю, +олія, +м´ясо зверху кусками як шашлик... і все...просто і смачно виходить, лиш помішувати
СкокоМнеДадите• 09 марта 2023
А ми підсіли на запечену в мікрохвильовці, окремо сало розтоплюємо, син каже що такої смакоти в житті не їв
Непогодка• 09 марта 2023
Можно ещё как мясо по французски, отбивные отбить, замариновать соль, перец( майонез по желанию), картошку нарезать длинной соломкой, толщина соломки не больше сантиметра. На противень отбивные, сверху обжаренные с луком грибы. Картошку в миске посолить, поперчить, можно добавить растительное масло. И сверху мяса. Картошка должна выйти как жареная на вкус.

СкокоМнеДадите• 09 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
М´ясо мариноване?
Божий одуванчик• 09 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
М´ясо мариноване?
Бажано замаринувати (тобто замаринувати на пару годин в цибулі+сіль, але готувати без неї, бо підгорить)...

Але він готує так і з курячими бедрами, або м´ясом бедра, або шашликом... при подачі можна ще часниковий соус зробити (майонез+сметана+часник)... або просто часник додати до картоплі перед подачею, теж смачно
долой_лама• 09 марта 2023
Ответ дляФорс мажор
Дуже вам вдячна
Смачного
Пукимончиг• 09 марта 2023
Зараз я вам дам рецепт смачної картоплі по -французьки, я робила, з першого разу вийшло дууже смачно.
.
Я випадково натрапила на канал цієї жінки, вона мені спочатку сподобалася дуже, але потім прийшло розчарування, але рецепт в неї👍
Правильно_Валерчик• 09 марта 2023
Ответ дляНепогодка
вчора готувала , але картоплю нарізаю полукільцями.

Шари:
Картопля, зверху цибуля + майонез (тонка сітка)
Відбивнушки + майонез
Картопля, цибуля, гриби + майонез

За 10хв до кінця розкрити фольгу, покласти багато сиру.

Смакоооота

П.С. м’ясо мариную хв 20-30 в соєвому соусі, гриби - 10-15хв, а в картоплю обов’язково додаю 1ст.л. олії, вона тоді набагато сочніша, а нижній шар рум’яний
автор Бідося • 09 марта 2023
Ответ дляКоролеВешна
Красота )
Хочу в БАНю• 09 марта 2023
Как я это люблю
Хорошо, что ни муж, ни дочь не любят тушеную картошку и тушеное мясо и я это не готовлю, а то меня бы меня уже разнесло на 100 кг, тк не остановиться от такой вкусноты.
Хочу в БАНю• 09 марта 2023
Автор, короче делать можно как угодно, в форме, рукаве, горшочках. Если пожирнее, сливки, масло, сметана, майонез. Если постнее - вода, томата немного, все равно вкусно. Овощи любые, лук и морковь желательно, чеснок, перец, тыква, что любите. Брокколи тоже подходит. Можно слоями или перемешать. Мясо можно сначала обжарить. Делаете заливку, чтобы покрывало. Приправы какие любите. И сначала на сильном огне минут 20, потом на маленьком запекается час, полтора. И всегда вкусно
Непогодка• 09 марта 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик

Шари:
Відбивнушки + майонез
Картопля, цибуля, гриби + майонез

Смакоооота

Не, соломкой другой вкус совершенно, эти брусочки хрустящие.
Мира всем• 09 марта 2023
+