ГугелП@лАмался• 09 марта 2023
починаю панікувати коли хтось намагається звернути на себе мою увагу, що робити?
маю на увазі коли хлопці чудять щось, типу "ось я тут, альфасамець, я! я тут, агов!" - але не словами а діями дось таке витворяють аби привернути увагу. саме мою конкретно. що робити? як реагувати?
comeonbabyloosecontrol• 09 марта 2023
Можно имитировать рвотные позывы.
А вообще не очень понятна суть вопроса. Мужчины проявляют внимание так, как умеют. Если вас это не устраивает - дистанциируйтесь.
ГугелП@лАмался
• 09 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
опісля вижимаєте по максимуму і голого босого викидаєте і перемикаєтесь на наступного

ціле мистецтво
Усміхайлик• 09 марта 2023
Опускаємо оченята і посміхаємось. Тоді важко зрозуміти чи ви соромитесь, чи думаєте яке воно кончене
Играю у края• 09 марта 2023
Ответ дляУсміхайлик
ГугелП@лАмался
• 09 марта 2023
Ответ дляУсміхайлик