Старi релiгiйнi люди кажуть ,що вже дуже скоро буде Кiнець свiту ,прийде Iiсус Христос i буде судити всiх людей вiд початку створення свiту
Як думаете вони мають рацiю?
Thanks for all• 09 марта 2023
Так і 80 років тому таке саме казали, можливо «скоро» як років через 900?)
Ирина-bbd0• 09 марта 2023
Сейчас такие лазерные или какие там шоу.что пришествие кого угодно нам в небе нарисуют)
В это верю.для управления массами .одуревших от защиты своих прав)
Ответ дляZara Zara
Та тут баби та дiд Василь кажуть все скоро прийде Iiсус вже весь свiт знахабнiв повнiстю
Тих москалiв треба взагалi без суду до пекла навiчно щоб iх курви й там iм мicце
Та есть информация что в пекле когда узнали о маскалях , они сразу к нато присоединились … говорят все нельзя к ним с болот …
Елена-ленуся• 09 марта 2023
Не слышала такого , мені ніхто такого не каже , в Києві не казали , в Англії і близько такого нема . Може , в селах забитих такі розмови від бабів
Ваша величність• 09 марта 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
За що ви так села ненавидите?
Елена-ленуся• 09 марта 2023
Ответ дляВаша величність
За що ви так села ненавидите?
Странный вывод вы сделали .
Nature is a miracle• 09 марта 2023
Через 4,5 миллиарда лет Солнце погаснет. Топливо закончится. Вот тогда и наступит конец света в отдельно взятой системе. Но не во Вселенной.