Ще з цiкавого Хвылювалочка . И снова здравствуйте. +457 ВПО выплаты Запорожье +4 "Захист України - це жіноча справа". Що це за кампанія така нова? +196 Зеленский заявил что нужно ловить уклонистов за границей. +31 Можно ли собаку теперь держать на цепи? закон? +23 В стране полная жопа, а всем все равно +66 Хто лайкає новини про терориста. От і всі відповіді +157 Дідок терорист був бусифікований на початку березня +73 Сегодня исполняется ровно 7 лет +40 Максимальный репост! Концлагерь для животных устроили на предприятии "Рихальське +40
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Угадайте мою национальность по фото и возраст) Сумеете?)5+1285 Вакарчук и Океан Ельзы-наш украинский гений3+843 Родич написав чоловіку, що важка контузія3+793 А навіщо зробили закон щоб в 14 можна було виходити заміж?2+612 Я пишу коменты жителям ерора в Тредс2+522 Який би ви подарунок хотіли від чоловіка на свій Д.народження?2+402 Як і чому ви перестали пити алкоголь?2+352 ещё
Сейчас читают! Який би ви подарунок хотіли від чоловіка на свій Д.народження?2+442 Родич написав чоловіку, що важка контузія3+403 А навіщо зробили закон щоб в 14 можна було виходити заміж?2+392 Слышали? Во Львове австралиец выкинулся +351 Угадайте мою национальность по фото и возраст) Сумеете?)5+315 Я пишу коменты жителям ерора в Тредс2+282 Они возвращаются)+251