Чи повинен він так само давати гроші, слідкувати за умовами проживання, за психічним станом матері, раптом, у тої післяпологовий психоз абощо?
Чи от я такий живу окремо і з мене, як з гуся вода?
Результат:
вже голосів:
22 (56.41%)
У нас чоловік нікому нічого не
14 (35.9%)
Повинен, але як змусити?
3 (7.69%)
Повинен
сладкий_ноябрь• 10 марта 2023
Ну стоп, если вы мать одиночка, то по закону он вам вообще ничего не должен, он по сути никто.
Хотите стянуть алименты, делайте тест на отцовство.
глазурька1• 10 марта 2023
Держава плати бо вона, хитро зроблена, одиначка і батько плати бо мама так порішала
Nathalie27• 10 марта 2023
Якщо мама офіційно одиначка, то фактично, батька у дитини немає.
Тут тільки йому на совість давити, якщо він сам не захотів відповідальність за дитину на себе взяти.
Ответ дляNathalie27
Багато платять? Воно того варте?
Не знаю, нема дітей в мене. Але знаю купу історій коли жінки оформлюють як мати одинака і оиримують там якісь гроші. Є історії коли жінки заради цього розлучалися і якимсь макаром оформляли документи що держава давала кв., точніше більший відсоток оплачувала держава покупку кв. Це мабуть вигідне заняття.
Если вы оформлены как мать одиночка, то юридически он никто и ничего не должен. Если вы мать-одиночка а плане проживания, п отец есть. То да должен. Или же вы решили с ним сообща получить доп. денюшку записать ребенка, как мать одиночка, а он начал ’выделываться’ при каждом скандале, то тогда как бы хитрость и манипуляции наказуемы!
глазурька1• 10 марта 2023
Ответ для40ка
Хитро зроблених чоловіків набагато більше і їх ніхто не засуджує...
Всіх хватає. Але потрібно визначитися є батько, чи ні.
na_podiume• 10 марта 2023
Ответ для40ка
У мене взагалі дітей нема, опитування для поговорити про безвідповідальність чоловіків
Вибачте, але якщо жінка вирішила народжувати без чоловіка, то це її відповідальність.
Nathalie27• 10 марта 2023
Ответ для40ка
В описаному випадку - тільки безвідповідальна жінка
ВасильевнаЯ• 10 марта 2023
Ответ дляContento
Их теперь в Украине платят до 3 лет ребёнка. Это раньше платили до 18. Поэтому после 3 лет надо отцовство устанавливать)
их платят как и раньше до 18 ( студентам стационара до 23), только если мамаша не в отпуске по уходу за ребенком, то должна работать и официально иметь очень низкий доход, тогда и будет пособие, хоть тут справедливо сделали (хотя не совсем, есть же куча хитросделанных получающих в конверте, но все равно факт что надо работать, а не так как раньше не работали, а пособия за чужие налоги получали). Вот бы еще многодетным сделали от доходов и с обязательным трудоустройством, было бы замечательно
Coffee is Love• 10 марта 2023
Ответ для40ка
А яка має бути відповідальність якщо він не є батьком, не зрозуміла?
Ms_Sambukina• 10 марта 2023
Ответ для40ка
І фактично ніхто...
Ну так оформите мать одиночку и ещё помощь малообеспеченной семье можно, если именно в финансах вопрос.