40ка• 10 марта 2023

Якщо мама одиначка, то це знімає обов´язки з батька дитини?

Чи повинен він так само давати гроші, слідкувати за умовами проживання, за психічним станом матері, раптом, у тої післяпологовий психоз абощо?
Чи от я такий живу окремо і з мене, як з гуся вода?
Результат:
вже голосів: 39
22 (56.41%) У нас чоловік нікому нічого не
14 (35.9%) Повинен, але як змусити?
3 (7.69%) Повинен
Ms_Sambukina• 10 марта 2023
А где вариант - просто не повинен? Он официально никто

katenka_• 10 марта 2023
Если мать оформлена, как одиночка, то не должен
сладкий_ноябрь• 10 марта 2023
Ну стоп, если вы мать одиночка, то по закону он вам вообще ничего не должен, он по сути никто.
Хотите стянуть алименты, делайте тест на отцовство.
Madame S• 10 марта 2023
А чому Ви мама-одиначка, якщо батько дитини поруч?
Калиопа• 10 марта 2023
А де у мами одиначки батько дитини? Вона одиначка, батька немає, обов´язків немає.
глазурька1• 10 марта 2023
Держава плати бо вона, хитро зроблена, одиначка і батько плати бо мама так порішала
Kvitkaliliia• 10 марта 2023
Якийсь когнітивний дисонанс

Nathalie27• 10 марта 2023
Якщо мама офіційно одиначка, то фактично, батька у дитини немає.
Тут тільки йому на совість давити, якщо він сам не захотів відповідальність за дитину на себе взяти.
So_so• 10 марта 2023
У ребенка матери одиночка нет отца.
Chakra• 10 марта 2023
Ответ дляMadame S
Гроші платять
Nathalie27• 10 марта 2023
Ответ дляChakra
Гроші платять
Багато платять? Воно того варте?
Chakra• 10 марта 2023
Ответ дляNathalie27
Багато платять? Воно того варте?
Не знаю, нема дітей в мене. Але знаю купу історій коли жінки оформлюють як мати одинака і оиримують там якісь гроші. Є історії коли жінки заради цього розлучалися і якимсь макаром оформляли документи що держава давала кв., точніше більший відсоток оплачувала держава покупку кв. Це мабуть вигідне заняття.
LinkaT• 10 марта 2023
Если вы оформлены как мать одиночка, то юридически он никто и ничего не должен. Если вы мать-одиночка а плане проживания, п отец есть. То да должен. Или же вы решили с ним сообща получить доп. денюшку записать ребенка, как мать одиночка, а он начал ’выделываться’ при каждом скандале, то тогда как бы хитрость и манипуляции наказуемы!
Contento• 10 марта 2023
Если вы по документам мать - одиночка, то конечно отец ребёнка ничего не должен. Он то в свидетельство о рождении не вписан. Если вы хотите получать от него алименты, надо сначала через суд и ДНК тест установить отцовство.
Contento• 10 марта 2023
Ответ дляChakra
Гроші платять
Их теперь в Украине платят до 3 лет ребёнка. Это раньше платили до 18. Поэтому после 3 лет надо отцовство устанавливать)
автор 40ка • 10 марта 2023
Ответ дляКалиопа
Непорочне?
автор 40ка • 10 марта 2023
Ответ дляMadame S
У мене взагалі дітей нема, опитування для поговорити про безвідповідальність чоловіків
MagaMama• 10 марта 2023
Ответ дляContento
Как и было, максимум до 23, но теперь мама обязана работать.
автор 40ка • 10 марта 2023
Ответ дляглазурька1
Хитро зроблених чоловіків набагато більше і їх ніхто не засуджує...

автор 40ка • 10 марта 2023
Ответ дляMs_Sambukina
І фактично ніхто...
глазурька1• 10 марта 2023
Ответ для40ка
Всіх хватає. Але потрібно визначитися є батько, чи ні.
автор 40ка • 10 марта 2023
Ответ дляглазурька1
Без батька було тільки раз в історії ))
na_podiume• 10 марта 2023
Ответ для40ка
Вибачте, але якщо жінка вирішила народжувати без чоловіка, то це її відповідальність.
Contento• 10 марта 2023
Ответ дляMagaMama
Не просто работать, а там зарплата должна быть минималкой или около того, чтобы получать помощь на ребёнка.
Nathalie27• 10 марта 2023
Ответ для40ка
В описаному випадку - тільки безвідповідальна жінка
ВасильевнаЯ• 10 марта 2023
Ответ дляContento
их платят как и раньше до 18 ( студентам стационара до 23), только если мамаша не в отпуске по уходу за ребенком, то должна работать и официально иметь очень низкий доход, тогда и будет пособие, хоть тут справедливо сделали (хотя не совсем, есть же куча хитросделанных получающих в конверте, но все равно факт что надо работать, а не так как раньше не работали, а пособия за чужие налоги получали). Вот бы еще многодетным сделали от доходов и с обязательным трудоустройством, было бы замечательно
Coffee is Love• 10 марта 2023
Ответ для40ка
А яка має бути відповідальність якщо він не є батьком, не зрозуміла?
Ms_Sambukina• 10 марта 2023
Ответ для40ка
І фактично ніхто...
Ну так оформите мать одиночку и ещё помощь малообеспеченной семье можно, если именно в финансах вопрос.
Калиопа• 10 марта 2023
Ответ для40ка
Непорочне?
Батька немає, є запліднювач, який зник, кинув і тд. Або є батько, а мати аферистка.
автор 40ка • 10 марта 2023
Ответ дляCoffee is Love
Ну і вони теж не розуміють)