90x60x90• 10 марта 2023
Як з американської дебетової карти оплатити комунальні в Україні.
Доброго дня.
Можливо хтось має досвід, поділіться будь ласка, як з американської дебетової карти (наче юніор було сказано) оплатити комунальні.
Карта громадянина Америки, який уже 20 років проживає там.
Родич попросив дізнатися, бо хоче платити комунальні напряму, а не знає як це зробити.
Щиро дякуємо всім хто допоможе.
Муроводчица• 10 марта 2023
Думаю, что никак
Перевожу деньги на украинские карты и оплачиваю в Приват 24
90x60x90
• 10 марта 2023
Ответ дляМуроводчица
Думаю, что никак
цікаво чи можна відкрити приват24 з Америки?
Я нє Матрьошка!• 10 марта 2023
Ответ для90x60x90
Ні, бо потрібен український номер телефону
90x60x90
• 10 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
хай переведе western union або swift а тут вже оплачуйте
так і робили, хоче напряму сам платити
90x60x90
• 10 марта 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
так можна купити нам тут в Україні карту наприклад
90x60x90
• 10 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
хай заведе український рахунок і вже з нього напряму.
а онлайн це можна зробити?
90x60x90
• 10 марта 2023
Ответ дляМуроводчица
Нет
Для нових клієнтів ПриватБанку є можливість відкрити віртуальну digital картку у Приват24 після процедури відеоверифікації, без візиту у відділення.
Достатньо завантажити додаток Приват24, пройти реєстрацію та наступні кроки з ідентифікації, що будуть вказані у додатку.
Знадобляться:
- довідка РНОКПП (ІПН) або відмова від нього;
- один з ідентифікаційних документів (біометричний закордонний паспорт громадянина України або загальногромадянський паспорт-книжечка та водійське посвідчення або ID-картка та витяг з реєстру про реєстрацію місця проживання).
Спеціально для вас ми підготували інструкцію -
Або можна підтягнути документи на етапі надання документів, вибравши ´Документи із застосунку Дія´.
Для цього необхідно мати додаток Дія та бути там авторизованим/зареєстрованим.
15:23
Чим можемо бути Вам кориснi?
Знадобляться:
15:23
Чим можемо бути Вам кориснi?
90x60x90
• 10 марта 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Відповідь Привата, може і Вам буде цікаво:Можливо користуватись Приват24 з американськими номерами
Библиотекарь• 10 марта 2023
Ответ для90x60x90
Можливо корисиуватись амер номером .
Але опрачувати на пряму - не можно.
90x60x90
• 10 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Можливо корисиуватись амер номером .
Але опрачувати на пряму - не можно.
поясніть будь ласка.
тобто зареєструватися на американський номер можна, а зайти в приват24 в Америці не вийде, щоб зробити платежі?
Библиотекарь• 10 марта 2023
Ответ для90x60x90
поясніть будь ласка.
У мене такий випадок: вже є клієнтом Приват банку , номер змінила на американ.
Для відкриття рахунку вам потрібна Дія .
Через неї відкриваєте рахунок