90x60x90• 10 марта 2023

Як з американської дебетової карти оплатити комунальні в Україні.

Доброго дня.
Можливо хтось має досвід, поділіться будь ласка, як з американської дебетової карти (наче юніор було сказано) оплатити комунальні.
Карта громадянина Америки, який уже 20 років проживає там.
Родич попросив дізнатися, бо хоче платити комунальні напряму, а не знає як це зробити.
Щиро дякуємо всім хто допоможе.
Шиворот Навыворот• 10 марта 2023
Никак
Муроводчица• 10 марта 2023
Думаю, что никак
Перевожу деньги на украинские карты и оплачиваю в Приват 24
автор 90x60x90 • 10 марта 2023
Ответ дляМуроводчица
Думаю, что никак
цікаво чи можна відкрити приват24 з Америки?
5cmhybyna• 10 марта 2023
хай переведе western union або swift а тут вже оплачуйте
автор 90x60x90 • 10 марта 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Никак
шкода.
Я нє Матрьошка!• 10 марта 2023
Ответ для90x60x90
Ні, бо потрібен український номер телефону
автор 90x60x90 • 10 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
так і робили, хоче напряму сам платити
5cmhybyna• 10 марта 2023
Ответ для90x60x90
так і робили, хоче напряму сам платити
хай заведе український рахунок і вже з нього напряму.
автор 90x60x90 • 10 марта 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
так можна купити нам тут в Україні карту наприклад
автор 90x60x90 • 10 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
а онлайн це можна зробити?
Муроводчица• 10 марта 2023
Ответ для90x60x90
а онлайн це можна зробити?
Нет
автор 90x60x90 • 10 марта 2023
Ответ дляМуроводчица
Нет
Для нових клієнтів ПриватБанку є можливість відкрити віртуальну digital картку у Приват24 після процедури відеоверифікації, без візиту у відділення.
Достатньо завантажити додаток Приват24, пройти реєстрацію та наступні кроки з ідентифікації, що будуть вказані у додатку.
Знадобляться:
- довідка РНОКПП (ІПН) або відмова від нього;
- один з ідентифікаційних документів (біометричний закордонний паспорт громадянина України або загальногромадянський паспорт-книжечка та водійське посвідчення або ID-картка та витяг з реєстру про реєстрацію місця проживання).
Спеціально для вас ми підготували інструкцію - https://pb.ua/short?ADY=
Або можна підтягнути документи на етапі надання документів, вибравши ´Документи із застосунку Дія´.
Для цього необхідно мати додаток Дія та бути там авторизованим/зареєстрованим.
15:23
Чим можемо бути Вам кориснi?
автор 90x60x90 • 10 марта 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Відповідь Привата, може і Вам буде цікаво:Можливо користуватись Приват24 з американськими номерами
Библиотекарь• 10 марта 2023
Ответ для90x60x90
Можливо корисиуватись амер номером .
Але опрачувати на пряму - не можно.
автор 90x60x90 • 10 марта 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Можливо корисиуватись амер номером .
Але опрачувати на пряму - не можно.
поясніть будь ласка.
тобто зареєструватися на американський номер можна, а зайти в приват24 в Америці не вийде, щоб зробити платежі?
Библиотекарь• 10 марта 2023
Ответ для90x60x90
поясніть будь ласка.
У мене такий випадок: вже є клієнтом Приват банку , номер змінила на американ.
Для відкриття рахунку вам потрібна Дія .
Через неї відкриваєте рахунок