тогдалия• 11 марта 2023

Iphone ребенку. Какие программы и ограничения поставить.

Отдаю свой старый телефон. У ребенка это будет первый телефон. Какие программки поставить? Типа родительского контроля, чтоб на порносайты не лазил, чтоб заграницу не позвонил....
Может вопросы дурацкие, но я никогда не сталкивалась с таким, и узнать не у кого.
А я на шпагате• 11 марта 2023

автор тогдалия • 11 марта 2023
Ответ дляА я на шпагате
Что не так?
Galina_vinsport• 11 марта 2023
Ну, если у Вас тоже айфон, то подключить семейный контроль. Это уже есть в самом телефоне, еще советую подключить Локатор
автор тогдалия • 11 марта 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Ок, спасибо.
Кукарачка• 11 марта 2023
У дитини повинен бути дитячий акаунт. Де ви вкажете, що він ваша неповнолітня дитина.
Регулюється все через вбудований додаток Локатор, який показує місцезнаходження телефону.
І Налаштування - Екраний час.
Там ви зможете налаштувати час дитині. Але сайти- проблема. Тільки, якщо ви дозволите сайти, які самі пропишете в налаштуваннях.
В іншому випадку- буде дивитись
автор тогдалия • 11 марта 2023
Ответ дляКукарачка
І Налаштування - Екраний час.
В іншому випадку- буде дивитись
Спасибо...
Рятівник Малібу• 11 марта 2023
батьківський контроль qustodio.com, там все і основне відсутня прив´язка до акаунтів дитячих, бо вони ті акаунти плодять десятками

я вже другий тиждень млію від цієї програми - у дітей стала золота поведінка, а яка жага до навчання

автор тогдалия • 11 марта 2023
Ответ дляРятівник Малібу

Дякую) записала себе)))