Кастрюлька• 12 марта 2023
Після видалення зуба опухла щока.
Дівчата, сьогодні 2 день як видалили зуб. Наклали шви, п´ю ібупрофен. Коли зійде опухлість, у кого як було? І що робить? Іду в четвер знімати шви
Кастрюлька
• 12 марта 2023
Ответ дляGvenna
До тижня.
М´які тканини так реагують на травму.
Нічого не робить? Просто чекать? Дякую
Кастрюлька
• 12 марта 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
В мене тиждень був набряк і синяк, нічого не робила
Дякую, а шви накладали
Ку ка ку ка ку• 12 марта 2023
Ответ дляКастрюлька
Дякую, а шви накладали
Так, було складне видалення двох зубів, один з яких корінням вмостився на лицьовий нерв. Хірург дуже хвилювався, бо казав що це складна операція, і якщо зачепить нерв буде біда. А ще підсипали під час видалення кісткову тканину. Шви зняли через 10 днів.
Кастрюлька
• 12 марта 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Дякую за відповідь
Ответ дляКастрюлька
Нічого не робить? Просто чекать? Дякую
Так, чекайте. Якщо з´являться нові симптоми, типу болітиме чи що, чи температура, подзвоните лікарю. А сама припухлість не страшна. Просто почекати. Все нормально має бути.
п.с. ще таке буває (рідко) синець проявляється на щоці, то теж не страшно, троксевазіном можно мазати, щоб швидше зійшов. У мене таке було) і видалення зі швами були) все ок буде!
Кастрюлька
• 12 марта 2023
Ответ дляGvenna