МинерАлочка• 28 марта в 14:32

Еко і онкологія чи є статистика?

Сестрі після 2 невдалих спроб еко досвідчений лікар репродуктолог попередив чоловіка типу вам жінка потрібна чи дитина? У колеги після двійні через 3 роки онко молочної залози , вилікували і через рік онко мозгу. Чи проводять якісь дослідження. Підозрюю є взаємозвʼязок.
Карамбулкул• 28 марта в 14:33
фактор риска может быть
но это не значит что точно будет

Колдунья-вещунья• 28 марта в 14:34
Статистика есть, мировая, у нас науки нет, все разрушили, поэтому и со статистикой беда
Золота орда• 28 марта в 14:36
Жана фріске та бідна няня Настя..як її там?? Ваша сестра.. звісно ,,після,, не означає внаслідок. Але.
Пекельнi Борошна• 28 марта в 14:40
Я из-за этого риска отказалась беременить в свои 40+
Хотя очень хочется
Незламна• 28 марта в 14:44
Изначально на эко идут женщины с проблемным здоровьем ( за исключением тех, у кого просто нет партнера). Поэтому, выборка изначально из не здоровых
Повітруля• 28 марта в 14:47
Є знайома після еко. Все добре
Повітруля• 28 марта в 14:48
Ответ дляНезламна
Ще є проблема в чоловікові

Ниф_ниф• 28 марта в 14:49
Не стоит играть в Бога. Придется позже платить по счетам.
Пацелуйнитуда• 28 марта в 14:52
Ответ дляЗолота орда
так ще невідомо що вони кололи для своєї молодості
Пацелуйнитуда• 28 марта в 14:53
у меня еко ,11 лет дочке)
ничевока• 28 марта в 14:54
Чисто моя вибірка знайомих (це не статистика, але): у жодної з тих, хто пройшов еко, не було онкології, у жодної з тих, хто стикнувся з онко, не було еко 🤷🏼‍♀️
Секретница• 28 марта в 14:56
Подруга моей мамы 12 раз делала ЭКО, ежегодный чекап
Летом сначала схватил инсульт, отказала рука, рак в голове рассыпался, не все клиники оперировали, химия не помогла
Сейчас досматривают дома, не может уже ничего
А може и в живых нет
Непогодка• 28 марта в 14:57
Вірю вже і я в цю статистику. Третя спроба еко. Є хлопчик. Коли йому виповнилося 8 в мене діагностували рак кишківнику. Зараз синочку 10. Що мене далі чекає не знаю. 😒
А я з косою• 28 марта в 14:58
Ответ дляНиф_ниф
Ничего грешного в счастливой семье нет.
А я з косою• 28 марта в 15:00
Ответ дляНепогодка
Скорейшего выздоровления💚
Секретница• 28 марта в 15:02
Ответ дляНепогодка
Какие симптомы были? Есть диета какая-то?
Сижу_и_плачу• 28 марта в 15:08
У сестри рак щитоподібної залози після 3-і спроби еко. З іншої сторони знаю трьох жінок з таким же діагнозом, які не робили еко.
Джага-джага• 28 марта в 15:11
Ответ дляПекельнi Борошна
Хотя очень хочется
Оказались именно от ЭКО или природным способом тоже?
Я после 40 обследовалась, проблем не обнаружили, но сказали не терять время и лучше сделать ЭКО, начиталась страшилок, решила не делать. Дала себе год два на естественное зачатие, если нет так нет
Непогодка• 28 марта в 15:28
Ответ дляСекретница
Та особо никаких. Раза два вырвала. А потом лопнула кишка...

Пургену мне• 28 марта в 15:34
естественно- эко это гормональный сбой в организме - много онко именно гормонозависимого
Звездолётчица• 04 апреля в 12:46
Так, ризик підвищується через гормональну стимуляцію. Гінекологи це вже не скривають.
Звездолётчица• 04 апреля в 12:49
Ответ дляДжага-джага
И правильно.
Патриоточка• 04 апреля в 12:54
Мені теж здається, що ризик є. У подруги було 2 еко, після другого народила дівчинку, через рік онко. Хімії, операція, опромінення, але, на жаль, за рік боротьби її не стало