Яжбоматуся• 12 марта 2023
Як вам образ?
Як вам образ на весну?
Робот Вертер• 12 марта 2023
Автор все поодинці гарне але разом воно не свистить, вибачте але погоджуся з коментарем про клоунів і цирк.
Приберіть оті штанці незрозумілі, замість них джинси чи однотонні штани то буде нормально.
Самоучка• 12 марта 2023
Зміїний принт пропонують дизайнери на літо 2023. В цьому образі він лишній(
Мизимец• 12 марта 2023
Штани не подобаються. В мене точнісінько такі були у кінці дев´яностих і те, я носила їх на вечірки. А все інше нормально.
Боневтікла• 12 марта 2023
Выберите что то одно, или яркую куртку или брюки под кожу питона. Вместе смотрится нелепо.
Новорічна пальма• 12 марта 2023
Блин, я думала воротник меховой. Простите, автор, зачем, думаю, мех на весну)) По теме, брюки не отсюда. Черные или темно-темно синие лучше.
Перша леді колгоспу• 12 марта 2023
Ответ дляparele
Плохо.
Где Вы откопали эти штаны?
Наденьте простые джинсы, будет значительно лучше.
Где Вы откопали эти штаны?
Я навпаки, тільки штани би залишила із цього ансамблю )