Мяо мой мяо• 12 марта 2023
Узд дитині Київ правий берег!
Доброго вечора! Де зробити дитині узд щитовидної залози в м.Києві! Цікавить толковий лікар!
Просто звязда• 12 марта 2023
Інститут ендокринології на вул Вишгородській, дитині там теж зроблять.
Усатая полосатая• 13 марта 2023
Вкрай дорогі завищені ціни. Поставити датчик і поміряти по 3 розміри з обох боків - заплатила 500грн. Робили в смарт клінік, ціна майже у всіх приватних клініках однакова.