Україна понад усе!• 12 марта 2023
Постійно, хочеться їсти саме на вечір( як бути?
Вранці апетиту немає зовсім, потім блище до 12 снідаю. В 15-16 обід і з 18 починається жор. Треба худнути, а в мене як завжди на вечір апетит такий що втриматись не можу. Як бути?
А_мій_самий_самий• 12 марта 2023
Управлять своей жизнью, а не плыть по течению.
Лезет или не лезет, а утром встали и поели белковый завтрак +- на 500 калорий. Снизили уровень кортизола.
Ух_ты_какая_я• 12 марта 2023
Аналогично. Причем завтрак и обед не помогают. Ем я завтрак или нет, жор вечером одинаковый.
Ух_ты_какая_я• 13 марта 2023
Ответ дляМне без сахара
Привчати себе снідати. Тільки так
Не знаю як автору, мені не допомагає. Ввечері жерти хочеться всеодно без зупину. Все підряд. Неможливо втриматись, поки шлунок не наб´єш повністю. Це чимось схоже на біль, який неможливо витерпіти, приблизно з такою силою хочеться їсти. Не знаю який вихід.
Мне без сахара• 13 марта 2023
Ответ дляУх_ты_какая_я
Мені допоміг дієтолог. Меню з нормою бжв, 3 повноцінні порції та 2 перекуса. Тоді реально жору немає ввечері. Хоча я сова і лягаю завжди пізно спати.
А снідати не хочеться зранку якраз тому, що вночі жор. Підшлункова так працює. Біднесенька.
KROX@• 13 марта 2023
Ответ дляДжэкки Браун
Уберите обед)
Вы чего. Должно быть минимум 3 прийома пищи.
Нарушите ЖКТ ’диетами’ и будет горе.
Диета это исключение вредных продуктов. Сахар в 1ю очередь максимум в виде фруктов.
И тратить больше калорий чем потребляет и будет Вам счастье
Нарушите ЖКТ ’диетами’ и будет горе.
KROX@• 13 марта 2023
Ответ дляУх_ты_какая_я
Кушать медленно и сконцетрированно .
Прицом пищи должен поглощаться в течении 20 30 минут
KROX@• 13 марта 2023
Ответ дляМне без сахара
Что за диета поделитесь))
Может сохраните здоровье читающим эту тему.
А то люди рекомендуют пропускать обед....
Мне без сахара• 13 марта 2023
Ответ дляKROX@
Что за диета поделитесь))
Та ніяка не дієта, просто правильне харчування з нормою білків, жирів, вуглеводів та калорій відповідно до віку, ваги та способу життя.
Не треба пропускати нічого) Ні обід, ні сніданок, ні вечерю. Просто треба передивитись свій підхід до раціону.