Джага-джага• 13 марта 2023
Годинники, який бренд?
Всім вітання. Хочу купити годинник, але на що звернути увагу, який бренд ?
Г@Л@В@ломка• 13 марта 2023
щоб механізм був швейцарський, тоді буде працювати 100 років. Наприклад укр бренд Клейнод
Джага-джага
• 13 марта 2023
Ответ дляРекламама
Вы хотя бы примерный ценник написали.
Максимально 100 євро
Швабристка• 13 марта 2023
Я зі звичайних годинників перейшла на фітнес-браслет і задоволена. Дзвінки і повідомлення бачу, в темряві можна побачити скільки годин, хворіла ковідом- то інколи кисень заміряла. Функціонал набагато ширший.
Ліньки гуглить• 13 марта 2023
Ответ дляДжага-джага
Максимально 100 євро
fossil, timex, cluse если мы про обычные часы.