Знову Я• 13 марта 2023

Выбираю б/у авто механика или автомат?

Все говорят б/у автомат опасно. На чем ездите вы милые девушки? И какой у вас автомобиль марка и модель
Спасибо за ответ
Результат:
вже голосів: 91
72 (79.12%) Автомат
19 (20.88%) Механика
Леся Українка• 13 марта 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Ну Ок! С автоматом большинство определилось! Тепер вопрос, не всё, что переключается автоматически есть «автомат» )) робот? Вариатор? Гидротрансформатор?
Я так и не пойму разницы, езжу на автомате уже почти год, а вчера узнала что у меня оказывается робот

Масяня Я• 13 марта 2023
Daihatsu Terios 2008. Автомат. Я друга власниця з 2016. Жодних проблем з автоматом. Іноді на трасі сумувала за механікою, але не в пробках
Масяня Я• 13 марта 2023
https://carbazar.lviv.ua/vidi-avtomatichnix-korobo...

Автоматичні коробки передач вже давно не є рідкістю і чи не половину сучасних автівок оснащено саме цим різновидом трансмісії. Переваг в автоматичних коробок чимало, але є й недоліки, що не дозволило автоматиці повністю витіснити інші типи КП. Найголовніший недолік — зависока вартість автомобілів та їх дороговартісний ремонт під час поламок. Але попри це, прихильників у АККП теж чимало, особливо в мегаполісах, де часом доводиться годинами чекати в заторах. Автомат робить процес очікування та довготривалої тяганини не таким напруженим: водієві не треба весь час смикати ручку коробки передач і до втрати свідомості тиснути на педаль зчеплення.

На сьогодні існує три різновиди автоматичних коробок: гідравлічна коробка-автомат, роботизовано механіка й варіатор (безступенева коробка). Коротко розглянемо особливості кожної з них.

Гідравлічна. Такий тип коробок повністю розділяє колеса і двигун. Таким чином вони не зв’язані між собою, а крутний момент передається за допомогою турбін і спеціальної рідини. Додаткові електронні пристрої, якими оснащують такі коробки, дозволяють обирати різні експлуатаційні режими, зокрема імітування ручного перемикання передач (хоч і контролюватиметься цей процес автоматично).

Роботизована. Такий тип коробок не дуже подобається водіям. Скоріше за все, це пов’язано з тим, що він пристосований лише до спокійного та плавного водіння. У випадку зростання швидкості впоратись із ним дещо складніше. Це пов’язано з тим, що зазвичай робот оснащено лише одним зчепленням. Під час розгону автівка ніби стрибає по передачах і не встигає опрацьовувати їх до кінця. В результаті виникають легкі «струси» під час пересування транспортного засобу. Нещодавно було представлено робот із двома зчепленнями, що дозволяє автомобілю краще впоратись із прискореннями. Але без недоліків все одно не обійшлося — термін служби такої трансмісії замалий.

Варіатор (безступенева коробка). Загалом цей тип коробки подібний до гідравліки. Виключенням є відсутність у варіатора фіксованих передач. Автомобіль із такою коробкою пересувається плавно, без різких перепадів у звучанні мотора. Такий тип трансмісії сприяє економії пального. Але робочий ресурс у такої АКПП також незначний, що вимагатиме заміни основних вузлів коробки вже після 200 000 км пробігу.
Научительница• 13 марта 2023
В мене Купер механіка.
На автоматі не пробувала.
Але що питати в інших- скільки людей скільки і думок.
Поки самі не спробуєте не зрозумієте. Плюс залежить від машини.
Як їду машиною чоловіка,теж на механіці,то можна в носі довбатись( вибачте), сама котиться. Все залежить від машини
Прикуси Язык• 13 марта 2023
Ответ дляКузякин
А чё не смогли?
Тупа мабуть за три роки так і не поїхала на механіці. Не моє це, я її боюся.
Мама Чели• 13 марта 2023
Ответ дляСнегопадка
100%. Дістали чоловіки, які доводять, що обов‘язково треба механіку. Бо ж як жити з тим, що … і купа тупих причин
Хороший автомат 200 000 ходит .
Бабуся Бетман• 13 марта 2023
В автошколе училась на механике, принципы езды на ней знаю. Но покупку механики для себя не рассматривала вообще. Сейчас начнут тут возмущаться, но для меня это как стирать руками, когда уже придумали стиральную машинку-автомат
Плюс мне нужно было сразу сесть за руль после перерыва (4 года после автошколы не ездила) и возить ребенка.
У меня Ниссан кашкай 2012 года, я вторая владелица. Брали машину с очень небольшим пробегом, предыдущая хозяйка мало и аккуратно ездила
Поэтому я за автомат однозначно, только ж выбирать машину с умом
Кузякин• 13 марта 2023
Ответ дляПрикуси Язык
то есть трогаться не научились или едете и глохните?
ОбережнаЯ• 13 марта 2023
Автор у меня матиз почти 5 лет автомат, эта машина не ломается, только подгнивает)

Стигла полуниця• 13 марта 2023
якщо лише по місту - автомат, на трасі краще механіка в бюджетному сегменті.
Звоночек• 13 марта 2023
14 років їздила на механіці, 2 роки на автоматі. по місту набагато зручніше, але мені не принципово. на механіці навіть веселіше))
Наша взяла• 13 марта 2023
Восени закінчла автошколу , машину купили мені ще весною , на автоматі . Вчилась в автошколі на механіці, дуже важко мені було , а саме все робити одночасно , постійно в заторах в місті , тільки те і робиш , що переключаєшся. На автоматі набагато легше їздити, механіки й близько не хочу.
Прикуси Язык• 13 марта 2023
Ответ дляКузякин
Трогаться