Знову Я• 13 марта 2023

Выбираю б/у авто механика или автомат?

Все говорят б/у автомат опасно. На чем ездите вы милые девушки? И какой у вас автомобиль марка и модель
Спасибо за ответ
Результат:
вже голосів: 91
72 (79.12%) Автомат
19 (20.88%) Механика
Ясамаякрасивая)• 13 марта 2023
Б/у автомат ’опасно’ только ценой ремонта.
Смотря где и как часто планируете ездить.

Прикуси Язык• 13 марта 2023
Якщо ви вмієте на механіці то можна і механіку. В мене автомат, бо я не змогла навчитися їздити на механіці
Кузякин• 13 марта 2023
Ответ дляПрикуси Язык
А чё не смогли?
Марина-58d4• 13 марта 2023
Автомат. Зараз купувати механіку всеодно що прати руками замість пральної машини. В мене майже всі проблеми були проблеми були через те, що механіка, як вчилася їздити і потім їздила сама після отримання прав.
Снегопадка• 13 марта 2023
У мене механіка-робот. Мені куди?))
Дивне створіння• 13 марта 2023
У мене автомат. Вже 15 років. Не дуже мені цікаво у вічних заторах на механіці їздити. У батьків, де 3 машини за годину повз проїдуть, то можу і на механіці
И.О. человека• 13 марта 2023
Я також наразі шукаю перше авто, поки дивлюсь на фієста автомат. місто маленьке, тому автомат зручніше
felin• 13 марта 2023
Якщо будете їздити по великому місті у заторах, то однозначно автомат. Механіка вважається надійнішою, але хороша Тойота хоч механіка, хоч автомат буде надійнішою любого ’ланоса’
Гу го гу го гу• 13 марта 2023
Ответ дляКузякин
А чё не смогли?
три педальки)) По теме-выше написали,что дело только в цене ремонта.Коробку не ремонтируют.Надо чтобы очень умный человек смотрел перед покупкой

Снегопадка• 13 марта 2023
Ответ дляМарина-58d4
100%. Дістали чоловіки, які доводять, що обов‘язково треба механіку. Бо ж як жити з тим, що … і купа тупих причин
Барышня кисельная!• 13 марта 2023
автомат ремонт ~пол цены авто, лучше ручку потискать
Люблю джаз• 13 марта 2023
Механика тип надёжнее, дешевле, и расход меньше
Автомат это комфорт и любовь, но надо хороший. Если автомат галимый и движок слабый то реально лучше ручка
Люблю джаз• 13 марта 2023
Ответ дляИ.О. человека
Все ругаются на их автомат павершифт, сама выбираю и их не рассматриваю. Обратите внимание
Не танцую- но пою• 13 марта 2023
Езжу на механике. Брала из салона.
Мелочунь• 13 марта 2023
Механика.
Не танцую- но пою• 13 марта 2023
Ответ дляМарина-58d4
А какие у вас проблемы были из-за механики?
И.О. человека• 13 марта 2023
Ответ дляЛюблю джаз
дякую, а я вже так наче націлилась
а що наразі розглядаєте для себе?
Коварная Зая• 13 марта 2023
Ответ дляМарина-58d4
вот не нужно, я механику обожаю. Выбор был. С салона механику взяли. Мне нравится процесс.Проблем никакиз никогда не было
черная мамба• 13 марта 2023
Смотря, какова цена вопроса. Тут порой за 4-6 тыс ищут автомат, ну вот в этом случае высока вероятность таки найти проблемы, а не комфорт)
Если не стоит цель купить за копейки, то почему бы и не автомат? Это дороже будет и по бензину, и по ремонту, но комфортнее.

Я езжу на механике, в пробках стою крайне редко + мне в целом больше нравится, как едет механика. У мужа автомат, но он как раз часто в пробках-тянучках. Если бы я ездила в таком режиме, как он, тоже перешла бы на автомат.

Я не тону• 13 марта 2023
Ответ дляКоварная Зая
ща Вам начнут рассказывать что Вы просто не ездили на нормальном автомате.
Хоть я с Вами. Ездила, но автомат не мое.. и из за манеры езды, и из за мест где езжу часто.. и вообще я просто не люблю автомат
Люблю джаз• 13 марта 2023
Ответ дляКоварная Зая
Да пожалуйста мне пофигу)) Я пишу автору
Я училась на мех, но в нашем американце хороший автомат. Разница небо и земля.
Большой секретик• 13 марта 2023
Я б взагалі не дивилася на механіку
А вот недавно• 13 марта 2023
Я на механіці)
Кузякин• 13 марта 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
Потискать
Заела_пластинка• 13 марта 2023
Як для мене, то тільки автомат. Я їздила на механіці , не моє 😅, це була дев’ятка . Потім Ауді а6 автомат, шик машина 👍, а зараз Фольксваген пассат автомат.
Кузякин• 13 марта 2023
Я ручку тискаю
__Jane__• 13 марта 2023
Беріть автомат,якщо є можливість. Але якщо автомат і пробіг 200 тис і механіка і пробіг 90, то самі розумієте, у кого перевага🤷‍♀️
вентиляторная• 13 марта 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Глохла часто машина, бо мучилася з зчепленням / повільно газувала, що як почну їхати, то вже червоне світло/ як стояла під гіркою на світлофорі, то котилася назад 🤦 іноді не ту передачу вимикала і машину ´трусило´/ одна рука постійно зайнята коробкою передач, а лівою рукою важко кермо втримати при поворотах. Спочатку ненавиділа водіння і думала, що це не моє. Поки подруги не розповіли, що з автоматом цих проблем можна було б уникнути
Не танцую- но пою• 13 марта 2023
Ответ длявентиляторная
Так это проблема не автомобиля на механике, а прокладки между креслом и рулем)
Единая страна!• 13 марта 2023
Ну Ок! С автоматом большинство определилось! Тепер вопрос, не всё, что переключается автоматически есть «автомат» )) робот? Вариатор? Гидротрансформатор?