3@йk@• 13 марта 2023
Необычный, креативный подарок на ДР 30 лет?
Мы приглашены к молодой паре на День Рождения, им обоим в один день 30 лет.
Хотим подарить что-то необычное, может один подарок, или отдельно, голову ломаем. Что посоветуете?
Не деньги, не золото!!
Застряла• 13 марта 2023
Сумісний відпочинок/емоції: спа, спільний масаж, вікенд у заміському готелі , баня тощо.
3@йk@
• 13 марта 2023
Ответ дляЗастряла
Она беременна 6 мес,не подходит!
3@йk@
• 13 марта 2023
Ответ дляШопингмонстр
Треба знати хоч трохи стиль життя людей
Хорошая семья,очень домашние оба
Викачую яйцями• 13 марта 2023
Ответ для3@йk@
Она беременна 6 мес,не подходит!
Може, щось для бані, набір банних халатів, аксесуарів для бані чи сауни.
LIANA171185• 13 марта 2023
Ну так напишите,чем они увлекаются или какой жизнью живут.А то так гадать можно долго)
Шопингмонстр• 13 марта 2023
Ответ для3@йk@
Хорошая семья,очень домашние оба
Купіть 2 халати
Бюджет який у вас?
Панна Кота• 13 марта 2023
Ответ для3@йk@
Хорошая семья,очень домашние оба
Якщо вдома були, то може там поміститься чи підходити крісло-мішок, ключницю. Я б парасолькам була б рада. До мангалу шампури/підноси, розкладний столик, якщо люблять пікніки.
ТочноБудет• 13 марта 2023
Ответ для3@йk@
Она беременна 6 мес,не подходит!
И чем не подходит уикенд в загородном отеле?