Вытворунка• 13 марта 2023
Гляньте, ті, що бачать, будь-ласка.
Місяць намагаюсь побороти одну проблему. Вийде?
Результат:
вже голосів:
9 (64.29%)
Так.
5 (35.71%)
Ні.
Вытворунка
• 13 марта 2023
Ответ дляА я нівроку
не вийде, без шансів
Інтуїція чи маєте здібності?
Наизнанку• 13 марта 2023
Эх,а хто може глянути мені?Що чекає в роботі далі?Я працюю,але якийсь невдалий період почався...
Молчавочка• 13 марта 2023
Ответ дляА я нівроку
маю
А ви можете і мені глянути, чи вийде у мене те, що я дуже чекаю? Дякую
А я нівроку• 13 марта 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
А можете і мені допомогти, робити чи ні?!
робити.
Вытворунка
• 13 марта 2023
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Опишіть Вашу проблему, хоча б 1-2 речення. І Ваше ім´я
Захворів домашній улюбленець. Ірина.
Блондинка_в_розовом• 13 марта 2023
Ответ дляВытворунка
Захворів домашній улюбленець. Ірина.
Як звуть улюбленця? Хто він?
Вытворунка
• 13 марта 2023
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Як звуть улюбленця? Хто він?
Кіт сірий з білим комірцем, Буба.
Блондинка_в_розовом• 13 марта 2023
Ответ дляВытворунка
Кіт сірий з білим комірцем, Буба.
А що з ним? Травма, чи що? Наче серйозних захворювань організму не бачу. Але якісь ліки необхідні.
Вытворунка
• 13 марта 2023
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Стільки вже діагнозів було, стільки схем лікування. А ми в захолусті. Останні два - піроплазмоз,а зараз - гемобартонельоз. Анемія. Але всі діагнози- це майже пальцем в небо.
Блондинка_в_розовом• 13 марта 2023
Ответ дляВытворунка
А об´єктивно, що з ним? Які скарги?
Вытворунка
• 13 марта 2023
Лежить, відмова від їжі, сьогодні ліками знудило.Антибіотик, тепер не знаю, як бути давати ще раз чи ні(. Позавчора заліза і вітамінів вкололи, ходив, вчора ввечері погіршало. Якщо діагноз гемобартонельоз поставлений вірно, то від терапії препаратами повинні загинути всі пошкоджені еритроцити, відповідно, анемія, в´ялість і ТД. 2.5 роки ще тільки , і така хвороба напала(