Тра Ля Ля• 13 марта 2023
Кішка, вакцинація.
Доброго вечора, запитання до тих ,хто опікується кішками - підкажить,будь ласка, як бути - є домашня улюблениця,приблизно в травні буде рік( літом найшли на дачі,тому вік +-). Восени забрали в город ,в квартиру. Недавно зробили стерилізацію. З весни плануємо брати її з собою на дачу - які щеплення потрібно зробити? Розумію ,що треба від сказу,А ще яки? І в які терміни? Хвилююся,що як що піду до клініки - скажуть робити усі які надо і які не надо. Хочу розібратися. Усім заздалегідь дякую за відповідь.
Кокосиха• 13 марта 2023
В нас кицька суто домашня, то робила від сказу і комплексну Фелоцел 4 (панлейкопенія (чумка), каліцивіроз, ринотрахеїт хламідіоз)
НеВРотик• 13 марта 2023
Сказ і комплексну робимо. Туди входить від 3 хвороб. За тиждень перед вакцинацією обов´язково проглистуйте
Кров з молоком• 13 марта 2023
Делала своим две - от бешенства и комплексную Нобивак Трикет (ринотрахеит, кальцивироз, панлейкопения).
Уравнобешенная• 13 марта 2023
Схема вакцинации, если кошка вообще не привита:
Комплексная вакцина (у моей 100% домашней это фелоцел), через 21 день ревакцинация комплексной вакциной вместе с рабической (бешенство, у моей профендер).
До вакцинации кошка должна быть обработана от блох и глистов. Если обрабатываете регулярно, то просто не пропускать. Если никогда не обрабатывали, то сначала обрабатывают от блох, потом через несколько дней - от глистов. Если препарат от глистов убивает и яйца, то обработка разовая. Если только взрослых особей - то дважды с интервалом в 14 дней. Через 10-14 дней после последней глистогонки можно вакцинировать. И кошка должна быть полностью здорова.
И нужно понимать, что вакцинация никак не защищает от собак, дебилов, колес машин, ядов и т.п.
Плекаю думи• 13 марта 2023
Моїй робили Біофел - одразу проти 4 хвороб (панлейкопенія, каліцивіроз, герпевірусна інфекція, сказ). Роблять 1 раз на рік.