Зажуженная Жужжа• 1 час назад
Сусіди вилили склянку чогось підозрілого о 3й ночі
Схоже що якусь хімію - сильне роздратування горла и носа.
От як з такими паскудами можна жити в суспільстві? Я їх ніби не чіпаю, хоча вони бісяться як дикуни від того що я дерево з вікна вдень поливаю і дітей їх ганяю щоб не сцяли прямо під вікнами. Тобто я поливаю чистою водою і для чогось позитивного, хочу щоб було гарно і порядок, а вони від того бісяться наче в них самих мозок з 7 років так і не виріс, а тепер ще й навмисно тупо труять. Вночі, щоб ніхто не бачив. Виродки. Це ж таке не придумаєш, як бидлота робить.
Це не жарт, реальна ситуація. Київ. Поганий район.
Що робити?
Зажуженная Жужжа
• 5 минут назад
Ответ дляЗубная фея
Камеру установите. Где разлили?
Під вікна вилили. Неможна в Україні встановлювати камери в місцях загального користування, а це багатоквартирний будинок.
Зажуженная Жужжа
• 3 минуты назад
Ответ дляМеломанка Маланка
Закрыть окна
Я-то закрила, бо дихати неможливо. А тепер думаю, це ж дебіли ще вуличних котів і птахів потруять.