13 марта 2023

а як це настроюють іншомовні автори в ютуб, що назва і опис ролика українською?

Бачу і корейскі і німецькі, і американські і т.д., і українські російскомовн іканали, і навіть кацапські (ну, де країна каналу росія), де якщо зайти не авторизувавшися, надпис буде мовою каналу - тобто не українською. А коли в акаунт вхожу, де налаштування укр.мовою, то укр.мової назва і часто навіть опис відео.

Виходить, якщо налаштування інтерфейсу будуть, скажімо, іспаномовні, то буде переклад на іспанську?
Як це вони налаштовують?

І правильно я зрозуміла, що якщо я ввожу українською у пошук щось, то тоді якщо якесь відео американця у Америці номер 1 у цьому пошуковому запросі, то коли автор якось так налаштував відео, то його англомовне відео мені випаде серед перших? І якщо скажімо болгарькою ввести той же пошуковий запрос, то те відео також випаде у пошук?

Тобто це якийсь універсальний на усі мови перекладач на каналі налаштований?
Inna_ya_krasivaya 13 марта 2023
там есть в настройках добавление других языков. Но вам придется покопаться
автор gdsN 14 марта 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
там есть в настройках добавление других языков. Но вам придется покопаться
так вот неужели автор все возможные языки добавляет? или там как-то автоматически на язык настроек зрителя есть настройка?
Ива Купальская 14 марта 2023
Когда меняете аккаунту и системе язык на украинский, то вам и гугл с ютубом переводят названия и контент предлагают
автор gdsN 14 марта 2023
Ответ дляИва Купальская
Когда меняете аккаунту и системе язык на украинский, то вам и гугл с ютубом переводят названия и контент предлагают
ну вот не всегда. ведь некоторые видео остаются на исходном языке.
Ива Купальская 14 марта 2023
Ответ дляgdsN
ну вот не всегда. ведь некоторые видео остаются на исходном языке.
Может при заливке есть какая-то галочка? Лично у меня видео на ютубе стали с украинскими названиями после смены языка гугл аккаунта
автор gdsN 14 марта 2023
Ответ дляИва Купальская
Может при заливке есть какая-то галочка? Лично у меня видео на ютубе стали с украинскими названиями после смены языка гугл аккаунта
ну вот у знакомого, который до 24.02.22 на русском снимал вот такое есть, но там нет чтоб на все языки переводило автоматически подстраиваясь на язык настроек автора.
автор gdsN 14 марта 2023
Ответ дляИва Купальская
Может при заливке есть какая-то галочка? Лично у меня видео на ютубе стали с украинскими названиями после смены языка гугл аккаунта
и вот я это заметила у некоторых авторов из Украины, что их старые видео стали так переводиться на укр., хотя некоторые из сравнительно с теми более новых, но не переводятся на укр. т.е. это настраивается ’задним числом’ наверно?