Україна понад усе!• 14 марта 2023

До якого віку носять боді?

Моїй рік і 2. Думаю чи купляти боді на 86 см. Чи вже навчиться до півтора року на горщик ходити і чи треба вони будуть? Чи краще на літо майок накупити?
Леди_на_драндулете• 14 марта 2023
Мої носили до того, як почали ходити на горщик, тобто майже до двох років. Який це розмір, не знаю.
Личко Невеличке• 14 марта 2023
Девочки и в 30 лет в боди)))
А по теме ,мои лет до 3-х носили) но и майки тоже были
Да будет так• 14 марта 2023
Моїй 1.3, зараз носить 80-86. Носить бодіки старшого братика, то я дивлюсь, 86 наче останній розмір, що у мене є. Син пішов на горщик до 2 років, але після 1.5. Я планую влітку почати знайомити з горщиком на дачі, там і без підгузків можна бігати, а до літа бодіки, щоб спинка гола не була. І я так дивлюсь, з 80 розміру вона швидко виростає.
Душа компанії• 14 марта 2023
сейчас в нем. 39
МашМааш• 14 марта 2023
Моей 2, на горшок не ходит, но бодики последние были ещё летом (примерно в возрасте вашего ребенка) и то нечасто, потому что в них жарче
Да и в целом тут вопрос не только горшка, я на свою могла из надеть только пока она ходить не умела, а потом попробуй поймай ещё и застегни)
ula2006ula• 14 марта 2023
С момента приучения к горшку не одевала ,оно неудобно.Рекомендую с мая начинать приучать к горшку-сильно смотреть за дитем не надо-тепло,даже если записяный-ничего страшного.