Та не реву я• сегодня в 13:53

Про уступить место

Наблюдаю забавную картину. Поменяла работу и езжу на другом теперь транспорте. Так вот, специально на 4 остановки назад иду, чтоб сесть на конечной, именно сесть, тк ну не люблю я стоять, особенно когда зажимают, у меня паника начинается. Ехать где-то 12 остановок.
И вот на 5й день стабильно в это же время утром заходит мама и 3 дочки лет 7-8, около того. И каждый раз полмаршрутки встает, тк дети ноют "мама, я хочу сесть" . Я первые разы уступила, ну дети, всё такое. А сегодня ну так я плохо спала, никакая встала. Не уступила. Так получила замечание от окружения, потому что двомм уступили, а возле меня девочка стоя ехала. Неприятно ужас. И понимаю,что ребёнок, но зачем я тогда 4 остановки иду,чтоб сесть на конечной? И каждый блин день такое. Слава богу завтра выходные. Какой то бред выходит.
КокошинЭль• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
Є відведені законом місця для вагітних, дітей, літних, інвалідів. Яка проблема там сидіти? Як варіант почекати наступну маршрутку де є вільні ’дитячі’ чи інші ’спец’ місця. Можна обрати інший маршрут, можна їхати з кінцевої, можна їхати раніше/пізніше і так далі. Да все це вимагає певного ускладнення, але це і є не перекладати на інших відповідальність за себе і своїх дітей.
Проблема в тому, що на тих місцях сидять не діти, не літні, і не інваліди.
Чекати поки всі переїдуть ніхто не буде,бо можна в той день взагалі не виїхати з тієї зупинки.
І їздити в автобусне депо щоб сісти,теж ніхто не буде,якщо ти сідаєш десь в середині маршруту.До того ж ,а як з тими трьома дітьми доїхати до кінцевої в зворотньому напрямку?Маршрутки їздять однаково заповнені в обидві сторони.Чи потрібно щодня виходити о 5 ранку,щоб доїхати кудись на 9.00 ?

Губи з філером• 1 час назад
Ответ дляПилосмок працює
Может быть все так и можно было бы сделать. Но в данной истории она поступает так, как поступает. И так для нее лучше, видимо. Она же поступает согласно своим обстоятельствам.и условиям.
Я просто к тому, что не стоит осуждать таких мам. Наверное можно войти в их положение.
Якщо взяти до уваги приклад саме цієї мами зі стартпоста, то вона ж то робить декілька разів поспіль, отже це не форсмажор і не випадковість.
Не буває в повсякденному житті настільки постійно форсмажорів, настільки бачимо багато разів люди із малими дітьми лізуть в транспорт без місць. Це навіть не білет на потяг на верхню полицю де іноді дійнсо буває величезна проблема взяти квиток. Громадський транспорт набагато простіший для планування зручних поїздок. Але навіть тут люди нахабніють. Це не ок.
Пилосмок працює• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
З цієї точки зору - так , тут погоджуюся. Якщо це добровільне бажання людини (дивне як на мене) то без питань.
Хоча можливо правильніше було б просто не брати дітей коли місця відведені для них чи загалом місця сидячі зайняті. Бо це буде дисциплінувати мам не наражати на небезпеку інших, а планувати свої поїздки більш ретельно.
Наприклад не можна ж просто зайти у на літак і попросити когось постояти, бо вам терміново треба їхати, а дитинці краще сидіти. (нижні місця у вагонах з тієї ж ’опери’ доречи)
Да, может быть и правильно было бы не брать детей в переполненный транспорт, но реалии жизни таковы, что приходится.
Губи з філером• 1 час назад
Ответ дляКокошинЭль
Якщо мова про відведені законом спец місця тут я повністю на стороні тих кому вони призначені -літні, інваліти діти, тощо. Це не нахабство а їх законне право.
Пилосмок працює• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
’Якщо взяти до уваги приклад саме цієї мами зі стартпоста, то вона ж то робить декілька разів поспіль, отже це не форсмажор і не випадковість.’ Да, так у нее складываются обстоятельства.
’бачимо багато разів люди із малими дітьми лізуть в транспорт без місць.’ Да, просто вынуждены лезть. Им надо попасть из пункта А в пункт Б.
Если она действует нахабно, ну что ж , так позволяют действовать ей ее ценности.
Так будет продолжаться, до тех пор, пока не будет решен вопрос с комфортным перемещением всех и туда , куда им нужно.
Благодарю за дискуссию!
Надеюсь, мы что-то почерпнули из нее, каждый для себя.
И всех благ Вам!