Ноунэйм• 14 марта 2023

Кто делает микротоки домашним аппаратом?

Как часто вы делаете процедуру?
Услышала сегодня мнение косметолога - 2 раза в день надо делать слабыми домашними девайсами. Я вообще всего пару раз в неделю делала
ЛюбимаЯНЬ• 14 марта 2023
О, послухаю
Як у вас результати взагалі? Я у косметолога ходила на 10 процедур через день, ніби непогано, але крім легкого ліфтингу зразу після особливих результатів на собі не побачила

автор Ноунэйм • 14 марта 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
О, послухаю
Лифтинг хороший, цвет лица тоже улучшается, я делаю по лимфодренажному гелю
Жена миллионера• 14 марта 2023
Користуюсь nuface, раз на день, або через день. Як тільки почала користуватися, то перший час дуже помітний був ефект. Якість шкіри покращилась частково, не дуже вражаюче, а от на набряки працює відмінно. Наразі використовую девайс пару років і вже не помічаю різниці між тими днями, коли не використовую ( буває, що тиждень пропускаю, трохи набридло) і коли використовую щоденно. Але загалом, то ефект від мікрострумів є.
автор Ноунэйм • 14 марта 2023
Ответ дляЖена миллионера
У меня тоже нюфейс и уже больше года, просто я делаю не часто.
Жена миллионера• 14 марта 2023
Ответ дляНоунэйм
Щодо покращення кольору повністю підтримую, і ліфтинг незначний( особисто у мене незначний) також присутній. Двічі на день використовувати то лінь якось..
автор Ноунэйм • 14 марта 2023
Ответ дляЖена миллионера
Та й часу стільки нема. І в інших джерелах читала, що всі процедури з обличчям робити не пізніше ніж за 3-4 години до сна.
Але цікаво почути досвід тих, хто робить 2 рази на день, чи є якась різниця🙃
ЛюбимаЯНЬ• 14 марта 2023
А темні кола під очима комусь допоміг прибрати хоч трохи?)
автор Ноунэйм • 14 марта 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
У мене нема темних кіл. Проте знаю дуже добре їх прибирає сироватка Biologique Recherche, є спеціальна
Крошечка-хаврошечка• 14 марта 2023
Щоб ефект був відчутним і постійним,треба щодня,я так дивлюся. Але,я роблю курсами по 10 днів, щодня мені лінь

автор Ноунэйм • 14 марта 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Тому я дуууже поважаю тих, хто дуже добре та доглянуто виглядає, тому що це супер організація та сила волі)
А в мене купа б‘юті девайсів, а щодня я не роблю догляд з жодним🙈
Крошечка-хаврошечка• 14 марта 2023
Ответ дляНоунэйм
Ви праві. Догляд за собою це також труд.
Советчица Года• 14 марта 2023
Ответ дляНоунэйм
Яка?? Их так много у марки
автор Ноунэйм • 14 марта 2023
Ответ дляСоветчица Года
Яка?? Их так много у марки
Пошукайте від темних кіл під очима, там одна така націлена на це