Молчалка• 14 марта 2023

видалення трихобезоару у кота

дівчата, хто робив котам таку операцію, як пройшло?
моїй киці 11 років, мають в пʼятницю робити операцію. дуже переживаю(
З родзинкою• 14 марта 2023
Так сегодня вторник. Если у кота закупорка кишечника, он до пятницы вряд ли доживет.
автор Молчалка • 14 марта 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Він у шлунку, не в кишківнику. Вона какає потрошку і їй крапельниці роблять для підтримки організму. Зараз не можуть зробити, бо вчора тільки була операція на лапці, заодно подивились шлунок ендоскопіом і побачили ком. Витягти через рота не змогли(
З родзинкою• 14 марта 2023
У Вас в доступе единственная клиника?
Просто как-то не очень понятно. Если был наркоз и они нашли комок шерсти, почему сразу не убрали?
Собственно, а нужна ли вообще операция для его удаления? Мальт-пасты, вроде ж, растворяют комки шерсти и выводят ее через кишечник. Ну и когда-то давно, когда я еще не знала о пастах, кошка у меня эти комки сама вырыгивала. Плотные коконы из шерсти диаметром с палец человека.
автор Молчалка • 14 марта 2023
Ответ дляЗ родзинкою
У Вас в доступе единственная клиника?
Тому що наркоз був вже для лапи, наркози різні для цих операцій.

Мальт пасту я почала давати щоденно тільки пару місяців як, комок як виявилось вже був тоді в неї, і через те, що не виходив сам, ставав все більше. Його розмір не дозволяє вивести без операції. Намагались це зробити стимулюючи перистальтику і не вийшло
автор Молчалка • 14 марта 2023
Ця клініка найкраща. Мені кішку вилікували, коли інші сказали, що в неї рак і їй залишилось пару місяців жити.
З родзинкою• 14 марта 2023
Ответ дляМолчалка
Рак чего?
автор Молчалка • 14 марта 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Рак чего?
Легенів
З родзинкою• 14 марта 2023
Ответ дляМолчалка

Жаль в таком случае(
Про возраст - это еще не старая) Если нет проблем с сердцем, можете не переживать. Мне оперировали кошку в 17 лет - все ок, при том, что у моей еще и почки отказывали.
автор Молчалка • 14 марта 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Жаль в таком случае(
Є проблеми, невеликі, але є( тому переживаю ще сильно(

А що вашій киці оперували?

Дякую за підтримку!