Спасу мир• 14 марта 2023

Кто детям покупает рейму, помогите, что взять на весну.

Есть куртка которая 3 в 1 отстегивается внутренняя синтепоновая куртка.
Хочу взять что-то типа ветровки водонепроницаемой. Не могу выбрать между софтшел (она идет на тонком флисе) и обычной водонепроницаемой на легкой подкладке.
Или взять чуть теплее подкладку.
Не куру• 14 марта 2023
Лучше легкую подкладку, в софтшел сварится
автор Спасу мир • 14 марта 2023
Ответ дляНе куру
Думаете? Там такой тонкий вроде флис
автор Спасу мир • 14 марта 2023
Вот софтшел и просто ветровка
Не куру• 14 марта 2023
Ответ дляСпасу мир
Думаете? Там такой тонкий вроде флис
Да, под ветровку можно кофту надеть, а в софтшел на футболку ребенок мокрый.
Мама фіфті цента• 14 марта 2023
Я за ветровку
Samch• 14 марта 2023
Дивлячись для чого вам потрібно і яка у вас змінка... це різні речі вітровка не така тепла, сотшел до -10 іде? які там ступені захисту від вітру та холоду? В нас зимова куртка 3 сніжинки, осіння софтшел і окремо вітровка вже звичайного виробника. Це не взаємозамінні речі
автор Спасу мир • 14 марта 2023
Ответ дляSamch
Зараз ходить в реймі 3 в 1: 2 сніжинки 3 краплі і максимально вітронепроникна, вона якраз і йде +5 -10, ось думаю що взяти наступним кроком краще.
Samch• 14 марта 2023
Ответ дляСпасу мир
наступний крок +5 -10. Але в мене мерзляча дитина, потім міняєм на вітровку. +5-10 більше підходить для осені, довше носиться. весной цей період коли вже не холодно але і не жарко - короткий досить.
автор Спасу мир • 14 марта 2023
Ответ дляSamch
Ну от зараз ходить на +5 -10
Samch• 14 марта 2023
Ми після трьох сніжин +5 -10 носим. ТОді вам краще напевно вітровка) бо нам таке не катить, хворієм