БлинчикБезСметанки• 14 марта 2023

Что может быть если я собаке не делала планову прививку? Пропустила 2 года

Шитцу
Как_б_не_так• 14 марта 2023
Я думаю нічого.
Ветеринар підкоректує.
В нас теж шитцушка) і тут гуляє жіночка з собакою 12 років. То ні одної прививки собака немає

ТрубоДурочка• 14 марта 2023
Берёте собачку и идете к ветврачу,он вам всё обьяснит и сделает всё что нужно.
Если собака живая и здоровая,то пока ничего страшного пока не случилось.
Мандолина Бу• 14 марта 2023
Ничего. Детям прививки не делают.
АлывердЫ• 14 марта 2023
Нічого.
Просто зробіть зараз.
В моїй хаті моя правда• 14 марта 2023
Просто підете до вета і зробите не один укол, а два, як з цуценятами (з ревакцинацією). Але не затягуйте, бо собака зараз вразлива у вас, виходить.
_Helenn_• 15 марта 2023
Нічого не буде,якщо до сих пір собака не захворіла.
Сходіть до ветлікаря з паспортом і зробіть вакцину,якщо потрібно.
Своїм тваринам після 7 років колю тільки від сказу і лептоспирозу .