ТаЕщеОптимистка• 15 марта 2023

Домашній одяг, піжами

Дівчатка в мене до вас таке питання, купуєте зараз домашній одяг?Цікавлять піжами.
Результат:
вже голосів: 52
14 (26.92%) Ні
12 (23.08%) Так (ціни від 500 -700 грн)
11 (21.15%) Так (ціни від 700 грн)
7 (13.46%) Так (ціни від 300 -500 грн)
4 (7.69%) Так (ціни до 300 грн)
4 (7.69%) Результат
Ро30BbIu_CJIoHuK• 15 марта 2023
ходжу і сплю гола

автор ТаЕщеОптимистка • 15 марта 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
ходжу і сплю гола
Теж гарний варіант, а яка економія
Белочкой зови• 15 марта 2023
Нет. Хочу по максимуму ’сносить’ то что есть. А то количество барахла разрослось до огромных масштабов.
Особенно мои пижамы.
Дети хоть растут и покупаю по мере роста, а мои лежат по два раза надетые
дамаАмстердама• 15 марта 2023
Пижамы никогда не покупала, они мне не нужны. Остальное покупаю по мере надобности. Не поняла честно говоря акцент на сейчас.
Гу го гу го гу• 15 марта 2023
Вдома ношу легінси + футболки. Піжами ношу ще ті, які купила років 5 тому, в хорошому стані. Просто так речі не купую.
Ермолайчик• 15 марта 2023
Так домашній одяг чи піжаму? Піжама - для нічного сну. Домашній одяг - ходити вдома. Для мене це різні речі. Купую по мірі необхідності
Незламна• 15 марта 2023
Я восени і на початку війни скупила собі купу піжам.
Скомуниздила• 15 марта 2023
Покупаю, есть и за 500грн несколько пижам,покупала в отделе для сна в Вайкики , сейчас ношу так как беременная и нужно что-то удобное и так же есть красивые наборы за 2000
ПампушОК• 15 марта 2023
Зараз тільки в секонді купляю, але в мене їх багато, тому могла б і 1 нову купити замість кількох бу.
Раніше впринципі теж часто в секонді купляла, особливо теплі піжами,але могла і нові на розпродажі в вайкікі купити і спортивні штани.

Ясамаякрасивая)• 15 марта 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
ходжу і сплю гола
Доки дитини не було, я теж гола спала.
Еехххх...