Olenka23_1• 15 марта 2023

Онлайн курси 1с бухгалтерія 8.3

Добрий вечір. Порадьте онлайн курси 1С бухгалтерія 8.3 з нуля. Маю стаж роботи бухгалтером і користувач 1С версія 7.7. Потрібно вдосконалюватися.
Кина_не_будет• 15 марта 2023
Я проходила эти курсы. Не вижу в них смысла
Губка Боб• 15 марта 2023
Не тратьте ни свое время, ни деньги на них. Сами разберётесь.
, тем более, что вы работали в 7.
Мне бывало, по телефону подсказывала сопровождающая компания, у которой мы приобрели 8 и которой ежегодно платим абонобслуживание.
автор Olenka23_1 • 15 марта 2023
Ответ дляГубка Боб
, тем более, что вы работали в 7.
Я погоджуюсь і впевнена, що розберуся з 8, але мені відмовили при співбесіді на роботі, лиш за того,що немає досвіду в 8
автор Olenka23_1 • 15 марта 2023
Навіть шансу не дали спробувати
Губка Боб• 15 марта 2023
Ответ дляOlenka23_1
Є ще варіант попробувати самотужки розібратися з 8 по відеоуроках в ютубі.
Адже і після курсів у вас не буде досвіда роботи, пока реально ви не почнете працювати у 8
автор Olenka23_1 • 15 марта 2023
Ответ дляГубка Боб
Але хоч буде сертифікат, що пройшла курси
Губка Боб• 15 марта 2023
Ответ дляOlenka23_1
Тоді йдіть на курси за сертифікатом.