Скользкая• Изменено вчера в 14:39
Сусідська собака і діти
От що робить в такі ситуації?
Через 2 дома в приватному секторі в сусідки собака. Звичайна, але досить велика. Дуже агресивна. Особливо до дітей. Нікого не пропустить повз, щоб не гавкати. Кількох людей на моїх очах кусала. Не те щоб сильно, але штани рвала.
І як вона вже в´їлася, то відбитись важко.
Я вже її не боюсь, я одразу кричу на неї і жену. Але мої діти дуже боться. Вони перестали ще влітку їздити на велосипедах. Ходять в школу в різний час. Я мусила кинути роботу, щоб водить і зустрічать дітей через цю собаку. Безкінця сварюся з сусідкою. Вона ще дуже емоційна, кричить на все горло, що вона її закриває в дворі, а та пролазить, робить підкопи, по дереву піднімається по гілкам і зістрибує на вулицю. Типу, як вона бачить, що вискочила забирає, але часто її нема вдома.
Вольер вона не збирається ставить, чого вона має нести фінансові витрати, якщо вона і так врятувала з вулиці собаку і годує її.
На прив´яз садить жорстоко і не можна зараз каже.
Типу що ви від мене хочете. Я вже напряму в стресі сказала, що собака не адекватна, її треба усипить (ну ляпнула, буває, каюсь). Обідилась і тепер взагалі не реагує на мої слова, робить вигляд, що не чує.
Нема моїх сил. От що мені робити. Подруга вже каже кинь їй яд з ковбасою. Але важко брать такий гріх на душу
Чумачечая Весна• вчера в 19:32
Ответ дляЗараз на дієті
Достаточно кексиков с ксилитом напечь, в любом супермаркете продаются.
И вы спокойно сможете смотреть как собака мучается?
Малая еще та• вчера в 19:53
Ответ дляСкользкая
Я її не боюсь, а діти бояться. Хоча інших бездомних ніколи не боялись. На путі в школу ще кілька є. Вони завжди підходять до дітей і нюхають і лащуться. Діти їх люблять. Знають імена. Погладить можуть. А цю бояться аж трясуться
Дайте дітям сухого корму ,собака чіпати не буде,того хто годує
Мальдивирую• вчера в 21:10
Ответ дляФсеСама
Не поверю что вы бросили работу из-за собаки
Ну может автор искала и нашла повод не работать)
Зараз на дієті• вчера в 21:13
Ответ дляЧумачечая Весна
Когда встанет вопрос мучения моего ребенка или собаки, ответ очевиден.
Ні грама• вчера в 22:43
Ответ дляКарамбулкул
них*я они не сделают. У нас на улице это не единичный случай. У др. соседки с ЧД на соседней улице постоянно сбегает стаф. Покусал человека 3 (это те, о которых я знаю). Жаловались полиции - них*я (Днепр)
как это них*я?
Административная ответственность за укус собаки предусмотрена статьей 154 Кодекса Украины об административных правонарушениях (КоАП).
Криминальная ответственность наступает, если укус собаки привел к средней или тяжкой телесной травме (определение степени тяжести — по результатам судебно-медицинской экспертизы). В этом случае виновный может быть привлечен к ответственности по статье 128 Уголовного кодекса Украины (причинение тяжкого или средней тяжести вреда здоровью по неосторожности).
Молчалка• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
Мусорщики за 100 грн вывезут
Кролів ваших вже вивезли?
120-120-120 (не худею)• 18 минут назад
ну, я б подрузі б не давала яд з ковбасою, вас посадять років на 8, а діти з ким зостануться.