Мона_Лиса• 11 февраля в 16:46

Жирная женщина как новый образ красоты

Основной посыл моей темы заключается в том что масс медиа начинает продавливать в сознании мужчин образ толстухи жирухи как биологической нормы.

Исходя из того, что американские моды рано или поздно будут стараться навязать всему миру, ждем "скоро и в кинотеатрах нашей страны".

Получается вместо того чтобы меньше жрать, феминисткам проще промыть мужчинам головы.

Что скажете девочки?
Корсет_на_шурупах• 11 февраля в 20:35
Ответ дляКнопкотиць
Сейчас в моде мускулистые тела. Вопрос, это бесплатно? А сколько времени надо проводить в зале? Сколько свободы должно быть у женщины от работы и быта?
А давайте еще на состав тела посмотрим. Следить за питанием, посещать диетолога, плюс добавки, витамины, сон, правильные кроссовки, время на кардио, абонемент в зал. Автор, качество тела фитоняшки это не только генетика, но еще и образ жизни. И уровень жизни.
Это в первую очередь труд и дисциплина. Реально питаться здоровой едой недорого и заниматься хоть дома или в парке.

Невидимка Майя• 11 февраля в 20:57
Тебе лично никто не даст все равно. Ни худые, ни фитоняшки, ни жирные, ни после оземпика. Аминь.
Кнопкотиць• 11 февраля в 21:31
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Но результат будет очень разный.
Шмоточницаца• 11 февраля в 21:32
Ні,я бачу інше. У період після ковіду всі масово прославляли натуральність,навіть багато брендів малювали своїм моделям розтяжки на шкірі,животики,тепер все повернулося як було і тіло тепер має бути ще і спортивним,а не просто худим.
Лагшмивара• 11 февраля в 23:07
Ой, авторе))) Мені завжди так смішно з цих всіх бодіпозитивщиць (хоча вони більше бодінегативщиці, вічно злі на все і всіх))), фемінікинь, активісток проти бодішеймінгу й інших тьоть. Такі смішні ПОТУГИ йти наперекір природі Ну не хочеш ти гарно виглядати - та живи собі спокійно, ходи зі своїм немитим волоссям, стрьомним рюкзаком та без мейку, але ж ні! от треба всіх затягнути в своє болото))
Саме цікавіше - що до жирних нікому нема діла, їх взагалі ніхто не чіпає, живіть як хочете, але скільки вони ллють бруду на гарних жінок - жах...
Так, я та сама худа сучка розміру xs, яку вони ненавидять, на яку заглядаються їх чоловіки (якщо вони є) та яку знімають для сексуалізованих реклам. І - МЕНІ АФІГЄННО від цього по життю і мені АБСОЛЮТНО фіолетово на зовнішність інших жінок)))) Чому так? Бо я задоволена собою))
Скільки б вони не нормалізували жир та небриті пахви - це нічого не дасть) Бідні, стараються, стараються, а гарні худі жінки нікуди не зникають
Тракторні війська• 11 февраля в 23:10
Я всю тему не читала.
В таку холодіну мій чоловік може притулитися до мене й перезимувати
А з набором кісток що? На холодець?
Пишу_граммотно!• 12 февраля в 21:54
Ответ дляТракторні війська
Я всю тему не читала.
А з набором кісток що? На холодець?
Холодець якраз більше асоціюється з жирним тілом🤣🤣