Надежда наш компас• 15 марта 2023
Сырники из одной пачки творога
И к чаю со сливовым джемом )
АфродитаПетровна• 15 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Але ж ви і вперта))) Навіть перетертий сир не буде однорідним, він залишиться крупиночками. І перетирають явно не пастоподібний)
Так це не я, будь-які пристойні сирники однорідні, без ніяких крупинок, хоч в дорогому закладі, хоч в Пузатій хаті, хоч в Галі Балуваній, найніжніші взагалі з рікоти. Перетирають не пастоподібний, я його беру, щоб не перетирати
Тантрический кекс• 15 марта 2023
Ответ дляНадежда наш компас
У деяких виробників дійсно не дуже, тхне пальмовою олією. А у деяких норм
Я вже більше 10 років не купую, якось відпало бажання. Взяла у відерці польський типу перетертий, сирники гарні вийшли, але не те що домашній.
Файно Замало• 15 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Мне аж интересно стало какие у меня, надо фото в середине поискать)