месяцкие• 15 марта 2023
Чи смачні ...
Останнім часом часто трапляється реклама японського десерту моті. Хто куштував, чи смачний він? І яка приблизна вартість?
Ms. Dolly• 15 марта 2023
Безумно вкусные в itis cafe (космополіт, ретровіль, блокбастер) 1 шт +- 80грн
Хоть раз попробовать стоит однозначно) от себя рекомендую манго кокос, прям ммммм какие вкусные!)
po_li_na-49a8• 15 марта 2023
как тесто с начинкой. выше правильно написали, похоже на лукум, это крахмал + вода кажется и начинка пюре
мне фу
Пліткарка• 16 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Плюсую, в ітісі смачні)
Специфічна страва взагалі, варто спробувати. Мені подобається)
пАлАвинкА• 16 марта 2023
Мені також подобаються з ітісу, але останнім часом затовсте тісто, раніше були прикольніші
Заморожені в сільпо не беріть - фігня повна
Пончик Солнечный• 16 марта 2023
Ще не відкрила текст, але відчула, що це про Моті:) Брала тільки з морозивом,в Сільпо по акції, більше не візьму, краще відро сорбето взяти:)
месяцкие
• 16 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Ого ціна! Вирішила що обійдуся без цього дива дивного