Манкоголік• 15 марта 2023
10 поверх, вікна на схід
Вітаю!
Питання в наступному.
Які обрати ролети/штори, щоб не лише від сонця захиститися, але й від спеки?
Маємо 3 великих вікна, що дивляться на схід. 10 поверх, стара офісна будівля. .
Якщо взяти рулонні штори блекаут, і опускати їх вдень, то доведеться при штучному освітленні працювати?
Будь ласка, поділіться досвідом, хто живе/працює на поверхах.
Кондиціонера немає, плануємо взяти пересувний.
Питання в наступному.
База_птеродактилей• 15 марта 2023
Установить нормальный инверторный кондиционер и пофиг какие шторы. Переносной кондер - деньги на ветер.
Електрохарчування• 15 марта 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Вот много плюсов! Такое((( Брали у друзей - с 34 до 28 снизил, непрерывно работая, еще и труба была куда воздух горячий выходи, и сливать конденсат надо. Психанули, втридорога установили норм кондер - миллион раз себя окупил)))
Незламна Україна• 16 марта 2023
Маю і блекаут і переносний кондюк (на літо знімаємо склопакет і робимо спец вихід для кондиціонера) - короче жити можна, але дуже жарко... треба кондиціонер стаціонарний, повірте!
БезПаспортаНеПродаю• 17 марта 2023
Стаціонарний кондиціонер+ 2 варіанти захисту вікон. в мене жалюзі алюмінієві(лоджія) та штори в кімнаті. На кухні рулонні штори та кондиціонер, але планую поставити жалюзі, вони ефективніше від спеки, хоча і вигляд не дуже.