Стервочка• 16 марта 2023
Сколіоз
У доньки сколіоз. Плавання було ще до виявлення сколіозу . Робили рентрен показав 13 градусів відхилення. Перекос в поперековому відділі хребта
Плавання продовжує, + вправи по методиці шрот онлайн.
Лікар не сказала коли приходити, читаю треба за рік +- найкраще, так? Щоб знову зробити рентген?
Іноді її фоткаю щоб подивитись динаміку і бачу позитивний результат, іноді дивлюсь на фото і ніякого не бачу.
Скажіть може в когось є сколіоз такого плану як в доньки, як лікуєте?
#Пойду_кгадалке• 16 марта 2023
Ответ дляСтервочка
А де такі басейни знайти, у нас всюди просто тренери. А от лікувальна гімнастика, реабілітологи багато
Басейн не вилікує сколіоз, плавайте просто в вільному темпі, це допоможе разгрузити хребет, зняти напруження. А ось змагання не потрібні з перенагрузкою.
Я вам би рекомендувала перечитати літературу по сколіозу. Підібрати вправи загальгі і спеціальні, може в цьому реабілітолог допомогти. І займатись дома 3 рази на тиждень. Плюс слідкувати, як сидить, спить.
Додаткова курси лікувального масажу, зняти напругу з м´язів.
#Пойду_кгадалке• 16 марта 2023
11 років, ще мала, може буде прислухатися.
Бо моя, в 13-14 псіхувала, як я за вправи говорила.
То бігає зараз, а їй неможна.
Пенять на зеркало• 16 марта 2023
У меня 3 степень сколиоза, реберный горб.
Где то в 10 лет его выявили , но моим предкам было на меня начхать. Потом когда тётка родная их вымандюрила , ну слишком поздно по сути. Мне было лет 13 и сколиоз шёл полным ходом. И корсет носила, плаваю до сих пор уже 20 лет. После родов все ухудшилось. До родов в принципе не сильно было видно, а потом стала полная жопа. Мне вообще нельзя рожать было. А вам посоветую найти остеопата мануальщика хорошего. Он ей выправит спину быстро , пока кости гибкие.
Стервочка
• 16 марта 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
В доньки сколіоз в грудо-поясничному відділі 2 ступеня. Помітили в 13 років, був шок. Народниця, танцювала з 6 років, можливо перегрузили хребет в період активного росту.
Зараз їй 19, нікуди він не дівся, сама займається фізкультурою постійно. Слідкували, щоб погіршення не було.
Ну от і моя, танці з 4 років народні, ре хіп хоп і все так, а там де є розтяжки і за тим слідкують. Лишила пішла на плавання, і тут на тобі сколіоз.
Вправи робить з тренером онлайн, 2 рази в тиждень, решту днів сама робить те є саме
Стервочка
• 16 марта 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Дуже надіюсь що рентген покаже не гіршу картину
Стервочка
• 16 марта 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
То бігає зараз, а їй неможна.
Поки слухає і виконує
#Пойду_кгадалке• 16 марта 2023
Тут, що до доказовості вправ за методикою Шрота.
Тобто, це не панацея.
Градус у вас невеликий, донька ще маленька, може буде позитивна динаміка і порушення вдасться виправити.
Стервочка
• 16 марта 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Тобто, це не панацея.
Скільки людей , стільки думок. То капець. Що має мама робити, коли всі говорять по різному