Попадалочка• 16 марта 2023
Во сколько лет вы впервые
Обнаружили седой волос на голове? Единичный ? Когда начали закрашивать седину ?
Попадалочка
• 16 марта 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
В 22 . Еще не закрашиваю, но скоро буду
А сколько вам сейчас?
Язвочка• 16 марта 2023
С 16 лет седею. Интенсивно поседела во время 2-й беременности в 30 лет. В 39 - 3/4 головы седые.
Тётушка Лошадь• 16 марта 2023
першу сивину виявила в 32, після похорон брата, думаю то від нервів за тиждень стало багато сивих волосин по проділу
Астоновитесь!• 16 марта 2023
Если сдать анализы+ лечение в нутрициолога, это поможет убрать седину. Сама не знала в шоке до сих пор. Видела результаты лечения
ВільнаНазавжди• 16 марта 2023
Не знаю когда появились седые волосы, но обратила внимание в 39.
Крашусь с 14 лет, к седине это отношения не имеет
КараПузовна• 16 марта 2023
Мужу 41 весь седой уже. В 29 уже точно біли седые волосы у него, как милирование
Коренная киевлянка• 16 марта 2023
Років з 18 перші сиві волосини, фарбуватися почала рано, але не через сивину. В 47 закінчила, змила темну фарбу, зробила мікромелірування під сивину. Зараз шукаю свій новий образ.
ПочтальЁнша• 16 марта 2023
Перший не пам‘ятаю, але до 41 їх було кілька штук. Зараз полізла сивина конкретно ((
Вбигудях• 16 марта 2023
29. Светлая почти не видно, так бы и не поняла. Но они на солнце серебрятся, а свои тусклые
МастерЮля• 16 марта 2023
Это не от возраста зависит. Мне 37, еще нет седых волос. Волосы русые. Мама с темными волосами, седеть стала после 40
Леді_в_пледі• 16 марта 2023
Років в 22 перший знайшла, зараз вже багато є. 31 рік, фарбуватись не планую
Инста_Богиня• 16 марта 2023
дуже рано, 20+, зараз 36, дуже великий відсоток сивини, причому не локально,як у деякіх, а по всій голові рівномірно, фарбуюсь повністю останні років 8
Вумна, аж страшно• 16 марта 2023
Перша сивина з´явилася у шостому класі, біля обличчя з´явилися сиві тоненькі прядки. Фарбувати волосся почала у 16 років, але не з метою зафарбувати сивину, просто хотіла інший колір волосся. Наразі маю десь 50% сивини і взагалі не розумію чому деякі люди пишаються її відсутністю, це ж не потребує якихось зусиль зі сторони їх власниць. Цікаво.